Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idősen kell (ene) már...

Mennyi idősen kell (ene) már egyedül ennie egy gyereknek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
3 éves kora körül, mikorra oviba megy. De van, amelyik csak az oviban (a többitől ellesve) tanul meg egyedül szépen enni.
2010. nov. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De akkor 5 évesen vajon miért csak akkor eszik, ha valaki megeteti? Egy ismerős gyerekéről van szó.
2010. nov. 6. 23:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, mert vagy úgy szoktatták (és még nem jár oviba), vagy lusta a gyerek ,vagy egyszerűen nem szeret enni. Ebben nincs semmi kóros sztem. Ha nem beszélne, az nagyobb baj lenne ,minthogy nem eszik egyedül :)


Az öcsémet is úgy kellett etetni, mert nagyon rossz evő volt nagyon sokáig.

2010. nov. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2010. nov. 7. 00:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az en kisfiam masfel eves koratol eszik egyedul. O igenyli, reklamal, ha en akarom etetni. Az elejen eleg maceras volt, mert tobb ment melle, mint a szajaba. Most ket eves, mar nagyon szepen eszik magatol.

Igaza van az elottem szolonak. Gyerek es szulofuggo.

2010. nov. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Harom eves korara illik, de a bocsisek szinte kivetel nelkul korabban is megtanulnak, sok gyerek meg bolcsi nelkul is.

A nagyobbik fiam 8 honapos koratol maga csipegette fel az eteleket, amiket lehetett, mert szerette a darabosat, egy evesen mar boven egyedul evett altalaban kezzel, utana valtottunk kanal-villara es megy neki.

Nem is akarja, hogy etessem.

De ez gyerektol is fugg.

2010. nov. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A fiam 2.5 évesen kezdett el egyedül enni, a bölcsi hatására. Itthon hátratett kézzel várta hogy etessem...Csinálhattam akármit, inkább egész nap nem evett...

A lányom 11 hónapos, épp azzal küzdünk hogy ő meg egyáltalán nem akar úgy enni hogy én etetem...ő akar kanalazni (persze nem megy neki) és alig bírom beletukmálni a rendes ételt (főzelék, stb.) mert csak darabosat akar enni egyedül.

2010. nov. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!