Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dolgozó, és gyerekes családok,...

Dolgozó, és gyerekes családok, ti is rengetegeket mostok?

Figyelt kérdés
Ha mostok mit mivel és miket használtok hozzá? Ja és persze mennyit is mostok

ma 10:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Heti 4-5 mosás, folyékony mosószert használok
ma 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Heti 2 nap, akkor kb 4 mosás megy le.

Fehérítésre nátrium perkarbonátot.

Foltokra is azt. Gyümi, zöldség foltra jó az ecet vagy a citromsav is. Eddig nekem a ruhák színét sem fakította.

Mosógépbe pedig folyékony mosószert rakok.

ma 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen ha mindent beleveszek ami pl huzat törcsi külön, kényes külön akkor kb megvan a napi 1 mosás majdnem
ma 10:30
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Átlagban nekem is kijön a napi mosás 2 felnőtt 2 gyerek. Télen sűrűbb, mert ugye nehezebbek a ruhadarabok, tehát kevesebb fér be egy adagba. Hétvégente meg megy napi 4 is.

A mosógépszerelő a múltkor nem akarta elhinni, a 4 éves gépem számlálója annyit mutatott, mint az átlag gépek 10 év után :D

ma 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kb heti 7x(ebből 2 mosás babaruha) mosok és őszintén már kivagyok. Ez egy ördögi kör. Vasalom is rendszeresen a ruhákat. Mosókapszulásval mosok a foltokat pedig vanish folttisztítóval dörzsölöm be
ma 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Heti általában kétszer megy le ált. 3 mosás, összesen 6-7. Lenne még több mosásra is ruha, de nekem nincs szárítógépem, így csak annyit tudok mosni, amennyit szárítani is tudok.
ma 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

2 naponta 2 adagot.

Nyáron könnyebb volt, kitettem a napra, estére leszáradt a szárítónyi ruha. Ráadásul kevesebb kellett.


Most 3 szárító van fullon és sokszor ez is kevés. (szárítógép tervezve, még nincs)


Hétköznap a ruhákat mosom, hétvégén ágyruha, törölköző, stb.


Napi 4 váltás ruha a gyerekeknek, 2en vannak. Rengeteg.


Folyékony mosószerrel mosok.

ma 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, teljes egészében leírtátok az életemet a tapasztalataimat, egy ördögi kőr, mert mindig kell hogy legyen tiszta ruha, mert tömegközlekedünk izzadunk stb, közben meg mindig megy a gép, napi szinten.
ma 11:47
 9/13 anonim ***** válasza:
Ti ezt hogy csináljátok? Mi csak ketten vagyunk a gyerekkel, mégis naponta mosok. Most nagyon lassan szárad, így 2 napnál gyakrabban nem tudok, mert csak egy adagnyi szárítóm van. Meg is látszik. Csak úgy gyűlik. A héten már megesett, hogy az utolsó tiszta bugyit vettem fel(Mosás alatt volt már a többi másnapra.) Ilyen még soha életemben nem történt. Igaz, mindig volt vagy 60-70, most meg terhesen kiszelektáltam de azért így is maradt vagy 20, na. Csak valahogy a gyerek cuccai mindig beelőznek. Magamra már csak szökőévente tudok mosni.Folyékony mosószert használok, a gyerekre egyelőre külön mosok, a foltjaira meg marhaepe szappant. 2hónapos.
ma 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

3 kamasz, 10 kilós mosógép. Ha minden nap mosnék, talán üres lenne a szennyeskosár. De nem mosok.. 3:)

Na fel is állok, bedobok egy adagot, mert hömpölyög a padlón, sóhaj. Majd hétvégén elfogy napi 2 adaggal számolva.

ma 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!