Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Evesterapeuta szakembert...

Evesterapeuta szakembert tudnátok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
Vas megye, Zala és Győr Moson Sopron megye lenne előnyben. Tudom Google... Igazán jót keresek

#Evesterapeuta
ma 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
A 6 hónapos gyereknek? Várni kellene még
ma 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, hogy mi a probléma? Ha komoly, akkor Bethesda Kidsz, Sote 2 evésambulanciaja, Heim Pál evésambulanciája, vagy valamelyik nagy fejlesztőház ezirányú szakemberei. De lehet először gasztroenterológus kellene vagy neurológiai kivizsgálás. Tényleg attól függ, hogy mi a probléma. Ha pici baba és nem megfelelően szopik, akkor lehet érdemes gyógytornásszal megnézetni, hogy nem feszes-e az arca, nyaka. Kisebb gond esetén Szombathelyen Fészkelődő Gyerekkuckót tudom ajánlani, ott van egy konduktor, aki foglalkozik evésfókuszú terápiával, de súlyos eseteket pl halmozottan sérült gyerek, nem vállal evésterápiára. Szenzoros probléma esetén online "működik" Oroszi Viki. De ott van a kiskanál kommandó is. Tényleg problémafüggő ez nagyon.
ma 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!