Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy 13 éves lány és egy 7...

Egy 13 éves lány és egy 7 éves kisfiú tud együtt játszani? Unatkozni fognak együtt?

Figyelt kérdés
Hamarosan jön hozzánk a 13 éves húgom, és nem tudom, hogy számítsak e rá, hogy mennyire fog jól kijönni a kisfiammal. Létezik olyan program vagy játék, ami mindkettejüknek jó?
tegnap 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze vannak olyan játékok amik mind a kettejüknek jó, pl a legó, rajzfilmek, színezés stb... Én késői gyerek vagyok, és a két tesómnak 13 éves koromra már mind a kettőnek volt egy- egy ikerpárja meg az egyiknek egy fia. Én 13 éves koromra tudtam hogy ő hogyan kell velük játszani, nyilván kisebbek voltak mint én de e húgod nem hülye (valószinüleg) fog játszani a fiaddal. Meg lehet olyan progit szervezni pl olyan játszótér ami minden korosztálynak jó , és ott mind a ketten jól tudják érezni magukat
tegnap 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
Ugye nem akarod velünk elhitetni, hogy még soha nem találkozott a húgod a gyerekeddel?
tegnap 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy vannak olyanok amiket közösen tudnak csinálni. Társas stb
tegnap 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2


Találkoztak, de már majdnem 4 éve.

tegnap 20:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Uno? Nálunk imádta minden gyerek (ha már ismeri a kicsi a számokat)
tegnap 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fiam 7 évesen folyamatosan ki nevet a végénezni akart
tegnap 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!