Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit vennétek karácsonyra a...

Mit vennétek karácsonyra a gyereketeknek, ha mindenük megvan?

Figyelt kérdés
5 és 3 éves gyerekeim vannak, elég kevés játékuk van, de én úgy érzem mindenük megvan. Ezeket kihasználják, becsülik. Viszont a családi karácsonyozáson elég sok kisgyerek lesz felhalmozós szülőkkel, akik kismillió ajándékot vesznek. Ti mit adnàtok így? Vegyek valami feleslegeset?
tegnap 21:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

3 és 5 évesek az én gyerekeim is.

Millió játékuk van, és még így is tudják sorolni, mit szeretnének még.

Mi kb november végén lerajzoltatjuk velük, hogy mit kérnek és abból ötletelünk. (tavaly még csak a nagy rajzolt)


A kicsi lány. Ő még kicsit könnyebb. Ő bárminek is örül. De már most közölte, hogy valami lovas/lószállítós, szétnyitható autót kér. Barátnőméknél látta.


A fiam (a nagyobb), már kicsit nehezebb. De már ő is említette, hogy távirányítós darut szeretne.


Szóval én úgy gondolom, hogy sosincs olyan, amikor "mindenük megvan"

ma 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mesekönyvet
ma 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!