Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha az egyik...

Mit tegyek, ha az egyik csoporttársunk anyukája ezzel állított meg?

Figyelt kérdés

Egyikünk gyereke sem eszi a benti ételeket, mondjuk a csoport (9 fő) java így van ezzel, ezért csomagolunk nekik kaját. Anyuka megállított tegnap és szólt, hogy a fia miattunk nem hajlandó rendesen enni, mert folyamatosan azon pörög, hogy a fiam milyen finomsagokat visz be enni és így már a saját kajáját sem hajlandó megenni. Csaknem követelte, hogy innentől én is hagyományos termékeket csomagoljak, ne otthonit. Nem szoktam semmi különöset csinálni, csomagolni a fiamnak, sőt, mivel szelektív étkező, igy szinte nap mint nap ugyanazt visz. Ha mást csomagolnék, akkor az enyém nem enne semmit.

Szóhoz is alig jutottam, elég érdekes stílusban kommunikál az anyuka.

Erre mégis mit kellene lépnem?


ma 10:08
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Feltételezem ovisokról van szó. Ha megengedik, hogy vigyétek az ennivalót, akkor onnantól kezdve a másik anyukának semmi köze hozzá, hogy te mit csomagolsz a gyerekednek. Nyilván nem 2 tábla csokival küldöd el.

Én megkérdeztem volna tőle, hogy szeretné-e ha elmondom mit készítek neki? Aztán ő is csomagolhat ilyen finomságokat a saját gyerekènek amit majd megeszik.

ma 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit kellene? Megmondod, hogy azt csomagolod, amit a gyereked szeret. Ennyi. Amúgy kíváncsi lennék, neki mit jelent a hagyományos és te mit csomagolsz a tiédnek?
ma 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jaj, bocsánat az lemaradt! EGYMI iskola, auti, enyhe ért. fogy. csoport, vegyes életkorú.

Apró vajaspogácsa, kifli, minicipó (ha zsemlének hivom nem eszi meg...), almapép fahéjjal. Ezeket szoktam neki csomagolni.

ma 10:20
 4/10 babyboom567 ***** válasza:
100%
Semmit.Közlöd,hogy a te gyereked kizárólag eszt eszi meg, és te lennél a legboldogabb ha mást is vihetnél,vagy ha valami csoda folyamán megenné a menzát, te visítva sírnál örömödben.
ma 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Mondanám, hogy leszrom. Aztán ott hagynám.


Senkinek az elkényeztetett, válogatós kölyke miatt nem adnék rosszabb ételt a gyerekemnek, csak azért, mert annak derogál megenni a sajátját. Így járt.

ma 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért fura, mert akkor valószínűleg az ő gyereke is szelektív evő, és akkor pontosan tudnia kéne, mekkora szívás ez az egész. (Szintén zenész)

Simán megmondanám neki, hogy azért viszi ezt a gyerekem, mert csak ezt eszi meg, és ha gondolja, csomagolhat ő is ilyesmit a saját gyerekének, de te továbbra is ezt fogod adni a tiédnek.

ma 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Uhh nem is ertem azt a szulot.

En inkabb azt kerdeznem toled, hogy pontosan te mit csomagolsz a gyermekednek, mert akkor az enyem is vinne azt, ha annyira azt szeretne enni.

ma 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Az én fiam auti és EGYMI oviba jár. Nálunk is megengedett, hogy mindenki vigyen be ételt. Sosem volt ebből probléma. Maximum megkóstolják egymásét.
ma 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem kell vele foglalkozni. Még csak nem is magyarázkodnék.
ma 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szarjon sünt
ma 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!