Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha lenne egy félvér gyermeked,...

Ha lenne egy félvér gyermeked, hol mernéd felnevelni ? Főváros, nagyobb város, falu, agglomeráció

Figyelt kérdés
Pl. kínai, néger, dél-amerikai házastárstól. Ahol látványosan kiütközik a külföldi genetika.
tegnap 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem mindegy. Én faluban lakom, itt is van félvér gyerek. Nem mondom hogy senkit sem érdekel, mert a szájukra veszik, dehát itt mindent a szájukra vesznek az emberek, csak hogy legyen miről beszélgetni.

De a legjobb Budapest vagy valamilyen nagyváros, esetleg agglomerációs település. De majdnem mindegy, túlzottan senkit sem érdekel. Ez is ilyen legenda, hogy falun utálják a homoszexuálisokat, közben meg csak max pletykálnak róluk, hogy legyen miről beszélni. Senkit sem érdekel.

tegnap 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Ahol akarom. Aki gyereket vállal, lennie kell benne kellő vehemenciának ahhoz, hogy megvédje magukat az esetleges megjegyzésektől. Aki erre nem képes, az ne csináljon gyereket.
tegnap 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Akárhol.

Ha nem akarnék félvér gyereket nem állok össze egy kinaival pl.

Egyébként az én férjem félig roma.

Soha nem ért ez miatt semmi hátrány minket.

Mondjuk az is közrejátszik, hogy a férjemnél dolgosabb és becsületesebb embert nem ismerek.

Két gyerekünk van, a lányom picit barnabb bőrű, a fiam pedig olyan mint a hó.

tegnap 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Inkább azok múlik, hogy hol van normális infrastruktúra, óvoda, iskola, gyermekorvos, illetve hogy hol tudok normális otthont teremteni.

Urban legend, hogy falun majd kibeszélnek... Sok falu kb kihalt, csak néhány öreg és cigány van, oda meg úgysem megy az ember. Ami szerencsésebb falu, mert jó a fekvése, ott meg már kicserélődött szinte teljesen a lakóközösség friss új beköltözőkkel, akik ugyanúgy városiak, csak a nyugalom és az olcsóbb telek miatt kiköltöznek.

tegnap 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Fogalmam sincs. Kb sehol...Az a szerencse, hogy nem lesz félvér gyerekem sosem.
tegnap 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Ha külföldivel jöttem volna össze, 99 %, hogy nem Magyarországon laknék.
tegnap 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Magyarorszagon sehol. Elmennek ertelmes felfogasu orszagba.
tegnap 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahol előzőleg laktunk kisváros volt, volt egy kínai-cigány félvér kislány, meg egy kínai-magyar félvér fiú. A szülők együtt voltak, úgyhogy nem igazán vettem észre, hogy bárki bármit hozzáfűzött volna a dologhoz.


Most megyeszékhelyen lakunk, a szomszédunk fia félvér, az apja fekete, nincsenek együtt, alkalmi kapcsolat volt, nem is tartja vele a fiú a kapcsolatot, csak fizet nekik. Sok barátja van a srácnak, nem tűnik úgy, hogy ki lenne rekesztve, vagy bántanák, de az anyja mesélte, hogy őt sokszor letámadták vénasszonyok, mikor még kicsi volt a fia, hogy minek állt össze néger emberrel.

tegnap 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Ahol lakom. Falura a 3 szőke gyerekemmel se költöznék szívesen.
tegnap 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Budapesten a legkevésbé feltűnő nyilvánvalóan. Ott szerintem már senki nem akad fenn ilyenen, hiszen alapból sokszínű a lakosság.

Mi közepesen nagy városban élünk, itt is vannak félig fekete bőrű gyerekek, itt azért feltűnő volt, volt is rasszista beszólás az apukának, amiről hallottam ,de ez is kevés. Kínaiak a bolttulajdonosok voltak néhányan. Általában véve az emberek elfogadóak.

De alapból cigányok mindenhol vannak az országban, nálunk rengeteg külföldi vendégmunkás is már, vietnámiak meg albán pékek, ukránok.

Szóval egyre kevésbé tűnik fel már.

Viszont én nem ez alapján választanék, hanem ahol van megfelelő munkalehetőség, iskola, óvoda, boltok, lakhatás, nem sok a bűnözés stb.

tegnap 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!