Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi van a kalocsai kórház...

Mi van a kalocsai kórház szülészetével?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért, van vele valami? Én nem hallottam semmit, környékről származom, igaz nem itt élek, de anyum se mondott semmit.
2010. nov. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert felröppent a hír, hogy esetleg bezárják, mivel nincs gyerekosztály. Igazából én sem tudok semmit, ezért lennék kíváncsi valami konkrétumra.
2010. nov. 4. 11:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a környéken lakom, Kalocsán is szültem, ott van az orvosom is, de még nem hallottam róla semmit. Remélem, ez is csak egy szokványos kósza rémhír... Igaz, hogy gyerekosztály nincs, de neonatológus orvos az igen és az újszülöttek ellátásához ők kellenek.
2010. nov. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
58%

a kalocsai szülészeti osztály nagyon szép és kényelmes is, de az ott dolgozó orvosok hagynak némi kivetni valót maguk után. Nagyon borzalmasak. Az már csak hab a tortán, hogy a szobák előtti teraszon dohányoznak a nővérek, látogatók és a kismamák is, a füst meg árad a szobákba.

A szakmai tudás és a felszereltség nagyon le van maradva. Ha teljesen problémamentes a terhesség jó Kalocsa, de ha bármi komplikáció van, akkor menekülni kell onnan!!!

2011. okt. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!