KezdƑoldal » GyerekvĂĄllalĂĄs, nevelĂ©s » EgyĂ©b kĂ©rdĂ©sek » Mit tegyek?😹 Nagyon fĂĄj neki....

Mit tegyek?😹 Nagyon fáj neki....

Figyelt kérdés
A kisfiam olyannyira sĂ­r, hogy nem lepƑdnĂ©k meg a elĂĄrasztanĂĄ a vĂ­z a hĂĄzunkat. TehĂĄt az a problĂ©ma,hogy a fĂŒtyijĂ©n oldalt nagyon-nagyon fĂĄj neki, viszont az orvos azt mondta hogy a "fĂŒtyitörzse"(!?) fĂĄjhat. Lehet valami betegsĂ©g, vagy mi? KĂ©rlek segĂ­tsetek.😔đŸ„č

#FĂŒtyitörzs!?
ma 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** vĂĄlasza:
94%
Az orvos miért nem segít rajta?
ma 12:50
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/11 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Fogalmam sincs.đŸ™…â€â™€ïžđŸ€·â€â™€ïž
ma 12:52
 3/11 anonim ***** vĂĄlasza:
97%
Tudom, hogy ez az alapproblĂ©mĂĄt nem oldja meg, de fĂĄjdalomcsillapĂ­tĂł? (És ĂŒgyelet.)
ma 12:53
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/11 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Ki prĂłbĂĄljuk köszi. RemĂ©lem sikerĂŒl neki bevenni a gyĂłgyszert 6 Ă©ves.
ma 12:57
 5/11 anonim ***** vĂĄlasza:
91%

Mai eĂŒ... Orvos elmondja ott fĂĄjhat Ă©s ennyivel le van tudva, de azt hogy segĂ­tsen legalĂĄbb felĂ­rjon valamit, hogy addig se fĂĄjjon Ă©s persze adjon beutalĂłt tovĂĄbbi kivizsgĂĄlĂĄsokra azt minek? Nem is Ă©rtem.


FĂĄjdalomcsillapĂ­tĂłt prĂłbĂĄljatok, az segĂ­thet de nem biztos hogy ez jĂł megoldĂĄs lesz a problĂ©mĂĄra. Én mindenkĂ©pp kĂ©rnĂ©m a gyerekorvost vagy az ĂŒgyeletest hogy legalĂĄbb azt mondja meg hova vigyĂ©tek, mert lehet hogy fertƑzĂ©s, lehet sĂ©rĂŒlĂ©s is akĂĄr, ha ott beĂŒtötte pĂ©ldĂĄul valamibe elĂ©g ha a szĂ©k sarkĂĄhoz vagy bĂĄrmibe.

ma 13:04
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/11 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Igen Ă©n se Ă©rtem. ValĂłszinĂŒleg orvos vĂĄltĂĄs lesz, mert ez igy nem ĂĄllapot.
ma 13:06
 7/11 babyboom567 ***** vĂĄlasza:
100%

Hogy kezdett el fĂĄjni? mit csinĂĄlt Ă©ppen?Hogy vizsgĂĄlta meg az orvos?

Én mindenkĂ©ppen ĂŒgyeletre mennĂ©k,a kollĂ©ganƑm kisfiĂĄnak herecsavarodĂĄsa volt, akkor volt nagy fĂĄjdalma.


Illetve a fĂ©rjemnek volt heregyulladĂĄsa, na neki konkrĂ©tan vĂ©gbĂ©lbe sugĂĄrzott ki, annyira,hogy mentƑ vitte el.SzĂłval ezzel azt akartam Ă­rni, hogy nem biztos hogy ott van a problĂ©ma ahol fĂĄj.

ma 13:32
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 8/11 A kĂ©rdezƑ kommentje:
HĂĄt csak felkelt Ă©s Ășgy elkezdett neki. AztĂĄn pedig elmentĂŒnk orvoshoz de nem mondott semmit.
ma 13:39
 9/11 anonim ***** vĂĄlasza:
86%
Ügyelet! És kell másik doki, ez egy barom. Adj neki fájdalomcsillapítót addig.
ma 13:49
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 10/11 anonim ***** vĂĄlasza:
84%
Ilyen fĂĄjdalommal Ă©n is ĂŒgyeletre mennĂ©k.
ma 13:50
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!