Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, amikor a...

Mit gondoltok arról, amikor a szülő viccet csinál abból, hogy a gyereke, büdöset kakilt?

Figyelt kérdés

Mert nálam gyerekként folyton az volt, ha elmentem nagy wc-re és ha utánam bement, anyám, vagy épp amikor a dolgom végeztem, (mert sajnos az is szokása volt)akkor jött a gúnyos megjegyzés, hogy fuuuuj gyerek neked rohad a beled meg hasonlók. Természetesen légfrissítőre soha nem voltak hajlandóak költeni mert minek.

Volt, olyan is, hogy épp volt nálunk valaki és lejáratott mindenki előtt.

Amikor már nagyobb lettem, akkor igyekeztem úgy intézni, amikor nem voltak otthon, vagy ha otthon voltak, akkor kèső este.

De a mai napig gondot okoz, idegen helyen elmenni, mivel van bennem egy szégyen érzet a szag miatt.



tegnap 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Nálatok mindenki rózsaillatút tojt, csak te nem?

Wc-illatosító spraynél rosszabb egyébként nincs is. Sose nyomja el, csak jól összekeveredik és ha addig nem kaptál levegőt, attól még meg is fulladhatsz, olyan büdös.

tegnap 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Ha abban a pillanatban húzod le a wct, amikor kijön, akkor nem lesz semmi szag. Nézz utána, ismert módszer :)
tegnap 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2: én nem sprayt használom, hanem a sima illatosító folyadékot, ami nem hajtógàzzal működik. Nekem az bevált ès jó illata van.
tegnap 16:49
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Velem is ezt csinálták. Apám anyám. Hangosan kibeszélték.


Akkor elkezdtem 22-23 óra körül wc-re menni. Akkor meg azt mondták,biztos masztizni megyek olyan későn.


Ez kamasz lányként irtó kínos volt... 😞

tegnap 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
De kedves édesanyád van.
tegnap 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!