Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 9 év körüli gyermeked tudja,...

9 év körüli gyermeked tudja, milyen hónapot írunk?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azért merült fel bennem a kérdés, mert a teljesen átlagos intelligenciájú fiamnak fogalma sem volt, mikor megkérdeztem... Az évet tudta, de a hónapot nem. Felsorolni fel tudja. Szóval most ezt gyakorolják.

#Hónapok-évszakok
tegnap 19:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincs 9év körüli gyerekem, de tanítok ilyen korúakat. Ilyenkor már bőven illik tudni.
tegnap 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Tudja.
tegnap 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hát egy 9 éves már legalább harmadikos.
tegnap 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
73%
5 éves lesz a fiam, de tudja az évszakot, hónapot, napokat is, úgy, hogy nem emlékeztetem rá. Tudja mikor lesz a szülinapja, melyik hónap után következik, melyik nap. Azért 9 évesen a hónapot nem tudni borzalom.
tegnap 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
65%
Már oviban tudni kell!
tegnap 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyszeri eset volt? Mert abból nagy következtetést nem vonnék le, hogy hírtelen nem tudta (elvolt kalandozva, fáradt volt, nem figyelt és váratlanul lefagyott a kérdéstől stb). Én is írtam már rossz dátumot, mert teljesen máson pörgött az agyam és március helyett áprilist dátumoztam 🤷🏼‍♀️. Nyilván tudtom épp milyen hónap van, de elrontottam.
tegnap 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 hollófernyiges ***** válasza:
93%
Megkérdeztem a 7 éves lányomat. Tudta.
tegnap 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
65%
Persze, az 5 éves testvére is tudja. A nagy "pedig" sni-s.
tegnap 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem nem gáz, én sem szoktam tudni. 35/n
tegnap 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%

Persze hogy tudja.

Azt is milyen nap van, és azt is hogy hanyadika van.

tegnap 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!