Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen, amikor az apa örül a...

Milyen, amikor az apa örül a babának és várja? Miben nyilvánul ez meg?

Figyelt kérdés

#Apa, öröm, gyerek
tegnap 00:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség alatt én sem éreztem az apukán büszkeséget, inkább félelmet és bizonytalanságot. Tervezett volt pedig.

Aztán a végén a babóca másfél éves korában cseréltünk, ő volt itthon gyed-en, én dolgoztam. Nagyon élvezték, bevallom én is.

tegnap 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért az elég bizarr, hogy nem akarja senkinek elmondani, ill. rossz néven veszi, hogy te valakinek elmondtad.

Én férfi vagyok, próbálok a férjed fejével gondolkodni, de én csak akkor éreznék így, ha a teherbe esés előtt már a válást fontolgattam volna, amit így keresztülhúz az élet.

Aki szereti a feleségét, az szereti a tőle születendő gyerekét, és örömét szívesen megosztaná azokkal, akiket szeret.

Lehet, hogy babaruhát vásárolni nem akar menni veled, de rokonainak, ismerőseinek örömmel meséli, hogy babát vártok.

tegnap 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Értem, igazán nem is várom el, hogy ilyen cukormázban usszon, csak kicsit rosszul esett, hogy más nő gyerekének olyan őszintén örül és nálunk is legalább ilyen örömöt gondoltam, hogy majd ennyire csillog a szeme és meglepődtem. Valahogy nem volt összhangban a korábbiakkal.
tegnap 11:30
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, nálunk tervezett baba volt, a férjem csattant ki a boldogságtól, azonnal ruhákat meg babadolgokat akart venni, random leszólított kisbabás apukákat az utcán, hogy kérdezzen tőlük, aztán mikor megszületett, elmúlt a nagy lelkesedés, körülbelül egy éves koráig csak nyűg volt neki, hogy van egy gyereke. Így visszagondolva csodálom magam, hogy nem váltunk el. Mikor már kinyílt a baba értelme, akkor tudott csak hozzá kapcsolódni. Szólval igazából semmi nem jelent semmit.
tegnap 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem nem egy lelkesen ugráló típus, mégis észrevettem apró jeleit azért annak, hogy benne is változnak a dolgok.

Pl. jobban vigyázott "rám", többször mondta mindkét várandósságom alatt, hogy üljek le, ne emeljek, ezt nem kéne csinálnom, azt nem kéne, majd ő intézi, stb. Sosem volt ilyen "tutujgató" típus sem előtte, sem mondjuk a gyerekek fél-egy éves korától.

Nem lehetett bevonni babacuccok kérdésébe, abszolút nem érdekli, de ha eléálltam, hogy ez kell és ezért, sosem kérdőjelezte meg.

Ő mondjuk a barátainak szívesen mesélt, bár a másodiknál már azt is mindig hozzátette nevetve, hogy van az a pálinka mennyiség, amennyivel jól el fogunk boldogulni... :D Szóval szerintem ez egyénfüggő. Ha más gyerekének jobban örül, mint a sajátjának, az furi.

tegnap 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!