Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig kell fizetni a gyerekta...

Meddig kell fizetni a gyerektartást?

Figyelt kérdés
A férjemnek van egy lánya a fiatalkori kapcsolatából, se vele, se az anyjával nem tartjuk már a kapcsolatot. Elég ha addig a hónapig utaljuk a pénzt amíg betölti a 18. életévét? Nyilván maguktól nem fogják jelezni, hogy továbbtanul e vagy sem
szept. 12. 09:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
91%

#20

Így van.

Van közös gyerekünk az exemmel (akit én hagytam ott), sose hívtam új puncinak a jelenlegi feleségét, akivel 2,5 évvel a szakításunk után jött össze.


Az ide írogatókat szoktam, akik szerint a gyt valami extra, és mielőbb redukálni, megszüntetni akarják...

#11 voltam.

szept. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
61%
#20 Új puncik nincsenek csak jelenlegi kapcsolatok. A régi puncik, akikben jó eséllyel nem volt tartás, okkal lettek dobva.
szept. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Először is tisztázzuk, hogy nem vagyok új punci, családunk van, évek óta házasok vagyunk. Az ex egy majdnemhogy gyerekkori kapcsolat, ahol felelőtlenül becsúszott a gyerek, majd a nő lépett félre nem is egyszer (ahogy utólag kiderült a kapcsolat alatt is). És mielőtt ezzel jönnétek, ezt nem a férjem mesélte, a csak dicsekedett vele többek között nekem is. A gyerekkel azért szakadt meg már évekkel ezelőtt a kapcsolat, mert a nővel nem lehetett dűlőre jutni, nagyon sok vita, harc volt, estig lehetne itt beszélgetni róla, a lényeg, hogy jobb így mindenkinek. A gyerektartást pedig nem azért kérdeztem, mert sajnálom a pénzt a gyerektől, de azért 30 éves koráig nem szeretnénk utalgatni egy mostanra már idegennek, a gyerek és az anyja se áll már szóba senkivel a férjem családjából, idegenként kezelnek mindenkit
szept. 12. 16:28
 24/24 anonim ***** válasza:

17: na es ugyan hany emberrol tudunk aki bortonben ul? Sokkal kevesebb, mint amennyi szo nelkul lelecel. Tele van a fb is azokkal a nokkel, akik evek ota nem tudjak kitaposni az exukbol meg azt a nyamvadt 20ezret sem, pedig tudjuk az mire eleg, semmire.

Nem, nem lep meg, mozaikcsaladban elek 4 eve, a gyerekkel tartjuk a kapcsolatot, es termeszetesen gyerektartast is fizet a ferjem. Nem hagyjuk, hogy nojjon, mint a dudva.

szept. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!