Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adhatunk a gyerekünknek...

Adhatunk a gyerekünknek sorszámozott neve?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ahogy volt I. Béla meg hasonlók, vagy itt a vezeték nevet tekinthetik a sorszámnak? Azt tudom, hogy keresztnév szinte ma már bármi lehet, de ez a sorszámos dolog érdekel. Csak elméletben persze. Nem hiányzik a lelki trauma, hogy csúfolják a neve miatt majd az iskolába.

aug. 19. 14:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
81%
😂😂😂🙈🙊🤣
aug. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
A háborúk sem lettek sorszámozva, utólag nevezzük első és második világháborúnak, ahogy a királyokat is, könnyebb megkülönböztetetés miatt.
aug. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

#10: szerintem innen a vicc


"A rendőrök vizsgáznak. Behívják az elsőt, kihúzza a tételt, majd felkérik,

olvassa fel:

- Iv Béla.

- Ki van rúgva!

Szomorúan ballag ki a termeből, s figyelmezteti a következő vizsgázót:

- Vigyázz ezekre a huncut római számokra!

Következő vizsgázó bemegy, húz, majd felolvassa:

- 6. Lenin.

- Ön is ki van rúgva!

Kimegy, s figyelmezteti a következőt:

- Te nagyon vigyázz a betűkkel.

Harmadik bemegy, húz, felolvas:

- Marx.

- Remek!

- Akkor először kiemelem az x-es tagokat...."

aug. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
amugy két Hunyadi János volt ... mert középkorban sokszor adták ugyan azt a nevet a kisebb gyereknek ha a nagyobb elhunyt vagy éppen halálán volt ...
aug. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!