Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ciki az ha valaki csak...

Miért ciki az ha valaki csak egy gyereket vállal?

Figyelt kérdés
Már 8 éves a fiam, de a mai napig kérdezgetik, hogy lesz e testvére. Sőt nem is kérdezgetik, hanem mondják, hogy testvér kéne neki meg ha mondom nem akarunk többet szinte rám akarják tukmálni meg faggatnak, hogy miért nem.

#Gyerek, gyerekvàllalàs, gyereknevelés,
aug. 7. 08:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ilyenek az emberek. Imádnak más életébe turkálni és irányítani. Pontosan ezért nincs rendben a sajátjuk. Mert inkább mások energiáját is lehúzzák a sok kotnyeleskedéssel, ahelyett hogy örülnének más boldogságának és tiszteletbe tartanák mások döntését. Fiatal korban mikor keresel már komoly kapcsolatot. Utána mikor házasodsz már meg. Utána mikor jön már a gyerek lejár az időd stb.. Aztán még ki se lépsz a szülőszobáról, mikor jön a testvér. Ha fiú, mikor lesz lányod. Ha lány, mikor lesz fiad. És egyébként is hogy neveled a gyerekedet. Minek vállaltad el ha nem tudod rendesen nevelni. Ne adj másoknak a szavára. Ti legyetek boldogok és kész.
aug. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem is 1 gyerekem van. Nem zárkózom el a kettőtől, de jelenleg semmi pénzért nem vállalnék. Van egy kisfiam, volt egy kőkemény szülés utáni depresszióm, kórházba kerültem, a gyerek nagyszülőkhöz.


Azt hiszem, jogos, hogy egyelőre inkább nem csapnék bele én sem egy következőbe, hanem örülök, hogy az egy szem fiam képes vagyok nevelni ilyen előzmények után. Természetesen, erről kevesen tudnak, de nincs is közük hozzá, miért csak 1 gyerek van...


Én azt is teljesen megértem aki egyáltalán nem kér a gyerekvállalásból! Könnyen lehet, hogy ők meg ezzel hozzák meg a legmegfelelőbb döntést!

aug. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ne turkáljon senki a másiknak a méhébe. Ha 1et szülök egyet, ha 5öt akkor 5öt... ha egyet sem, akkor ahhoz sincs senkinek semmi köze az ég világon!
aug. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!