Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ciki az ha valaki csak...

Miért ciki az ha valaki csak egy gyereket vállal?

Figyelt kérdés
Már 8 éves a fiam, de a mai napig kérdezgetik, hogy lesz e testvére. Sőt nem is kérdezgetik, hanem mondják, hogy testvér kéne neki meg ha mondom nem akarunk többet szinte rám akarják tukmálni meg faggatnak, hogy miért nem.

#Gyerek, gyerekvàllalàs, gyereknevelés,
aug. 7. 08:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Rossz emberekkel vagy körülvéve. Nekünk is egy van, és senki nem kérdezget ilyet és ha még el is mondom, hogy mi nem szeretnénk akkor pláne megértik.
aug. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Tőlem már nem merik megkérdezni.


Akárkinek megmondom kerek perec, hogy semmi köze hozzá, csak. Ha tovább pampog,tukmál, akkor megmondom azt is, hogy akkor adjon pénzt a gyerek felnevelésére és vigyázzon is rá.

aug. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Megmondod, hogy nem lesz ennyi. Nekem is egy gyerekem van és szerintem is jó lenne neki egy testvér, de attól még nem lesz. Nem kérdezi senki, de nem venném sértésnek.
aug. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Andi80018 ***** válasza:
35%

Egyáltalán nem ciki, sőt. Egyébként, meg mire meg lenne a második, akkora korkülönbség lenne, hogy max tologathatná a babakocsiban, de semmit se tudna vele kezdeni.

Szerintem a két gyerek akkor jó, ha pici a korkülönbség, és egyneműek.

aug. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak semmitmondó csevegésnek szánják, ne vedd magadra. Tőlünk is folyton kérdezik, hogy lesz-e testvér meg mikor (egyébként mi akarunk), a feleségemet idegesití, de én rájöttem hogy csak azért kérdik hogy mondjanak valamit. Nem kell rástresszelni, igazából nem is érdekel senkit.
aug. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne 2 azonos nemű, akkor meg az lenne a mondókájul, hogy mikor lesz kislány/kisfiú is. Ha már 3 van, akkor miért kellett annyi?

Én meg 1-et sem akarok, erre is jönnek a szokásos szövegek. Annyira unalmasak az emberek, semmi témájuk, csak a gyerek.

Én nekem soha nem jutna eszembe erről kerdezgetni mást, ha nem mondja magától.

aug. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sokáig nem akartam gyereket. Most még is úgy alakult hogy 36 hetes kismama vagyok. (Nagyon boldog, úgyhogy megváltozott a véleményem 😅) eddig mindenki azzal traktált hogy 1 kell, mindenképp, az kell, mert.... akkor sem értettem hogy mi az hogy kell? Hálistennek nem kötelezò szülni mindenki maga döntsön. Na még meg sem született a kislányom, már azt hallgatom mindenkitől hogy egy gyerek nem gyerek, kelleni fog mellé a tesó... 🤔 barátnőmnek 2 van, őt folyton azzal csesztetik hogy már a harmadik elfér, és mennyi előnnyel, kedvezménnyel jár. 😅 úgyhogy az embereknek semmi nem jó, és mindenki jobban tudja hogy a másik a mit akar. 😀 azt hozzá teszem, azt is megkaptqm hogy jó későn merek gyereket vállalni. (30 éves vagyok) hát ezen nevettem a legjobbat. 😀
aug. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Komolyan ti milyen emberekkel veszitek körbe magatokat? Én senkitől soha nem hallottam, hogy csesztettek volna hogy szüljek vagy szüljek még egyet… 🤷‍♀️
aug. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

7es vagyok

Nálunk állandó téma a munkahelyen. Bolondok 🥲

aug. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%
én majd ha oda jutok 2 gyermeket szeretnék. az első jó volna ha fiú lenne, a második meg lány. szerintem ez a legjobb felállás testvérek között, hogy báty-hug. én 2 báttyal nőttem föl. Apuci sokszor rájuk bízott, hogy vigyázzanak rám mint hugira meg kísérgessenek, meg mindig én voltam az akit elnyomtak, sokszor megmondták mit csinálhatok és mit nem, de legalább nem egy nyafka és kényeskedő nő lett belőlem. szóval szerintem minden lánynak kéne egy báty.
aug. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!