Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Honnan szereztetek lapot a...

Honnan szereztetek lapot a kiságyba?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amikor a rácsra kell vékony bútorlap légzésfigyelő működéséhez. Olyan hely kéne, ahonnan el tudom hozni gyalog, tehát tényleg vékony, nem 100kiló.

aug. 1. 12:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem raktam rá semmit, a rácsra került közvetlenül. 2 lapos Baby Control légzésfigyelőnk volt.

Én is olvastam anno, hogy kéne, de lebeszéltek róla, hogy felesleges. Így is működött tökéletesen.

aug. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem raktam semmit. Csak a légzés figyelőt a rácsra szintén Baby Control légzés figyelőt használtunk mint az első válaszoló. Nekünk is tökéletessen működőtt. De ha mindenképpen szeretnél akkor keress fel egy bútor asztalost vagy egy barkácsboltot de szerintem felesleges.
aug. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A vékony bútorlap kb olyan mint egy vastagabb karton. De nekem sem volt a rácson semmi a légzésfigyelő alatt.
aug. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A mai legzesfigyelok ala kifejezetten nem kell butorlap! De keresd meg a legzesfigyelo leirasat, neten is fent van az osszes, benne van hogy kell hasznalni.

Regen hallottam en is ilyesmit, hogy raknak ala lapot, de mar nem kell.

aug. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi vettünk az ikea használt részlegén egy olyan lapot, ami a bútorok hátuljára szokott kerülni szögelve és levágtuk akkorára, amekkora kellett a kiságyba. Nem tudom anélkül hogy működne, de talán 1500 ft volt ez a lap.
aug. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Öö.. Én képes atlaszt tettem alá. xd aztán kiderült, hogy amúgy nem is kell.
aug. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ó, köszönöm. Nekem Babysense II van és a leírása szerint is kell. De akkor nem aggódom túl. Próbálok szerezni, aztán ha nem jön össze, berakok valamit. Még pár hetem van, de van pelenkára csíptethetős is, végszükség esetére.
aug. 1. 13:44
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is simán ágyrácson volt 1,5 évig. Az első pár hetet leszámítva sosem volt gond vele. Akkor még annyira pici a baba, hogy nehéz eset. Pl. ha a fészek benne volt az ágyban a matracon, akkor már nem érzékelt. Szóval jó kis kitapasztalós időszak volt.
aug. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekünk a laminált padlóból 3 maradék lécre ment rá :)
aug. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem azt irja, hogy kell. Azt irja, HA az agyracs nem ad teljesen sik feluletet, akkor kell.

Probald ki, ha berakod, akkor teljesen rafekszenek-e a lapok a racsra vagy sem. Ha nem, akkor kell.

aug. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!