Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megvan-e valakinek az alábbi...

Megvan-e valakinek az alábbi könyv? Ha igen, hol szereztétek be, mert én sehol sem találom. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Tegnap ajánlotta nekem egy kedves válaszoló és nagyon tetszik az ötlet. Férjemnek szeretném karácsonyra, de már nem vehető meg sehol. Legalábbis én nem találtam, pedig telefonálgattam és leveleztem is antikváriumokkal.


A könyv címe:

Gregory E. Land? Miért is van egy leánynak szüksége apára?


(van fiús változatban is)


Nagyon köszönöm


2010. dec. 17. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A bookline-on fius valtozatban megtalaltam!

[link]

2010. dec. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, nekem lányos változatban kellene, mert kislányunk lesz :)
2010. dec. 17. 11:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok! Rendszeresen rendelek toluk konyvet (2-3 havonta 30000-40000 ft-ert, kulfoldon lakok) Nagyon pontosak es megbizhatoak, karacsonyig tuti megerkezik, ha megrendeled!
2010. dec. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak én a lányos változatát keresem, az meg nincs rajta. :(
2010. dec. 17. 12:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Kislányom elaludt és keresgéltem, én ezen a két oldalon találtam www.booker.hu és www.antikvarium.hu, de mindkét helyen csak előjegyezhető, most nincs. Talán érdemes lenne őket felhívni vagy nem tudom hol laksz, de nálunk a könyvesboltban sok mindent megtudnak rendekni, ha tudod a kiadót. Ezt szerintem a Kalandor Kiadó adja ki. Remélem egy kicsit tudtam segíteni.
2010. dec. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyos vagy. Pont ennek a két helynek írtam, és sajnos egyikőjüknél sincsen, csak előjegyezhető. De hát, az karácsonyig nem fog megjönni sajnos.

Azért köszönöm a segítséged, remélem a kislányod nem kelt fel közben. :)

2010. dec. 17. 14:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!