Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyámügynek mi a köze a...

A gyámügynek mi a köze a családsegítőkhöz, mennyire működnek ezek tisztességesen manapság?

Figyelt kérdés
Mert rengeteg negatívumot lehet hallani róluk vagy velük kapcsolatban

júl. 25. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%

Semennyire.

Bőven elég egy rosszakaró akárhol. Iskolában, szomszédban, bárhol. Jelentenek és annyi, bekerülsz a rendszerbe, sose szabadulsz meg tőlük.

Segíteni nem segítenek csak baxtatnak mindenért.

Ahova kellene, oda nem mennek.

Igazi diktatúra van és besúgórendszer.

júl. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Valahogy nekem is ez a véleményem.


Gazdag gyerektelen családoknak gyűjtenek gyerekeket, ezt is hallottam már.

júl. 25. 15:22
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Persze, és szervkereskedőknek is adnak el... (irónia)
júl. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Baromság. Pont, hogy még akkor is kevés eszköz van a kezükben, ha komolyan szükség lenne rá.


A családsegítő egyébként nem hatóság, csak hogy a kérdésedre is válaszoljak. A gyámhivatal az, így felette áll a családvédelmi szolgálatnak, azonban szoros együttműködésben dolgoznak.

A gyámhivatal a következő lépés, ha nem vagy hajlandó együttműködni a családsegítővel. Védelembe vétel esetén mindkettő képben van.

júl. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, hogy "nem lehet megszabadulni tőlük" ha semmi oka sincs a bejelentésnek, csak egy rosszakaró. Tudom, mert ránk ránküldték tiszta "jóindulatból". Kijött, megnézte hol lakunk, beszélgettünk, aztán ennyi. Mondta, hogy lezárja az ügyet, mert alaptalan volt a bejelentés, konkrétan hazugság volt az egész, de neki kötelessége minden jelentést komolyan venni és kimenni.
júl. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én hálás vagyok nekik, mert anno ők emeltek ki a 8.keruleti putribol, ahova anyám pottyantott minket.
júl. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Gazdag gyerektelen családoknak gyűjtenek gyerekeket, ezt is hallottam már.


Ha ezt elhiszed, te sem vagy okosabb annál, aki mondta.

júl. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 babyboom567 ***** válasza:
80%
Komolyan, szerinted a gazdag gyerektelen Miss pics...ának,majd pont a hátrányos helyzetű 10 testvéres ,6 éves pillangókéssel járkáló lakatoshozérió sulejmán fog kelleni a testvéreivel?
júl. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Igen, mert biztos minden gazdag a c_gánysorról akar válogatni, ahol már 4-5 évesen a szemedet kilopják a gyerekek, ha nem figyelsz. Hogyne.
júl. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Tele van a rendszer olyan gyerekekkel, akiket örökbe lehetne fogadni, de nem kellenek, mert nem újszülöttek, úgyhogy kötve hiszem azt, hogy így kéne szerezni a gazdagoknak.
júl. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!