Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ölnek meg minden nyáron...

Miért ölnek meg minden nyáron legalább 8-10 kisgyereket azzal, hogy bent hagyják a tűz forró autóban?

Figyelt kérdés
Az bosszant fel legjobban, amikor azt olvasni, hogy "benne felejtette...", mint valami pénztárcát.

júl. 17. 16:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
80%

Novák Hunornak épp most volt egy összefoglalója erről, például hogy őszintén 1-2 percre távolodsz csak el az autótól, de akkor jön egy telefon, vagy a szomszéd, ami elvonja a figyelmed és ilyen melegben egy amúgy felforrósodott autóban, ahol még nem tettél távolságot, hogy a klíma le tudja hűteni, kb negyed óra alatt baj lehet. Én pl mindig kivétel nélkül akkor kapok telefont, amikor pont benne vagyok vmiben, vagy ahogy elindulok otthonról és bedobom a telefonom a táskámba, biztos megcsörren, ha bent hagynám a kocsiban a gyerekem, biztosan én lennék az, akit abban a pillanatban felhívnak munka miatt. Úgyhogy nem is hagyom még egy percre sem, ha tankolok és fizetnem kell is jön velem. Igen, szopás mindig ki be rakosgatni, de inkább ez, minthogy esetleg valami elvonja a figyelmem. Pedig már 3,5 éves, sosem volt olyan, hogy megfeledkeztem volna róla, mikor csecsemő volt és alig aludtam is mindig ébredtem éjszaka, hogy jól van-e, tehát jó eséllyel nem én lennék az, akinek elterelődik a figyelme, de a hangsúly azon van, hogy jó eséllyel. Ami nem 100%.

Meg nyilván sokan vannak, akik óvatlanok, úgy vannak vele, hogy azt a pár percet ki lehet bírni, meg az idősebb generáció esetleg lehivatkozza, hogy bezzeg őket is bent hagyták azt mégis itt vannak, annyi eszük ugye nincs, hogy most már nem 30 fok a max hő nyáron, hanem 42. Biztos van ilyen is.

júl. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
45%

Ezze it nem dogsz valasz kapni.

Keress a neten errol azolo azakirodalmat.

júl. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
74%

"Minden nyáron megölnek 8-10 kisgyereket..."

Ezt a statisztikát hol olvastad?

júl. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
22%
8# lehet, hogy a nevére nem emlékszik az ember, olyan fáradt és szétszórt, de a gyereket akkor sem hagyja egyedül az autóban...erre nincs mentség, magyarázat.
júl. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
44%
Mert soha nem csak felelős, értelmes emberek szaporodtak a világban, hanem mások is. Na azok a mások fajtája csinál ilyet. Amúgy az ilyenektől el kéne venni a gyereket végleg, mert alkalmatlanok, + letöltendő börtön. Nem felfüggesztett semmi.
júl. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
57%
Kettő gyerekem van, de ez számomra is felfoghatatlan. Soha nem felejtettem őket s kocsiban meg a kutyámat sem. És ezek akik vásárolgatnak nem esik le nekik, hogy hol a gyerek a Tesco közepén?? Nem értem én ezt az egészet. És nekem ne mondja senki, hogy kialvatlanság, ugyanis már több, mint 2 éve nem aludtam át egy éjszakát, mégsem tettem ilyet soha. Az az első, hogy kiveszem a babakocsit az autóból és rakom bele a gyerekeket.
júl. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
41%
NEKED az az elso, mert nyilván az anyja vagy, a gyerek 99%-ban veled van. Ezek a benn felejtős esetek többségében a masik szulo, vagy nagyszülő felugyelete alatt fordulnak elo, általában akkor, amikor a gyerek alapból nem veluk lenne.
júl. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem véletlenül nem lehet benne hagyni. Ahhoz nagyon hülyének kell lenni, hogy ne vedd észre, hogy egyedül szálltál ki, egyedül mész be a boltba, de végig együtt voltatok az autóban, együtt indultatok el.

Ha valaki annyira szétszórt, hogy ezt nem veszi észre, az ne is vezessen, mert abban is életveszélyes lehet.

Direkt hagyják ott, hogy úgyse lesz semmi gond. Meg neki nehogy már megmondja valaki más, hogy ő mit csináljon. Ő jobban tudja mindig.


Vagy véletlenül rázáródik az ajtó, a kulcs meg az autóban. Ilyen van. De ők ugye nem hagyják ott, hanem azonnal hívnak segítséget. Szóval ez egy másik eset.

júl. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
89%

Aki elvállalta a gyerek felügyeletét/ vagy a saját gyereke vele van, az vállalja a felelősséget is. Ha gondatlan, figyelmetlen, azért is kutya kötelessége vállalni. ha ilyet csinál valaki, annak bizony kell, hogy következménye legyen.

Én pl ezért nem vállalom soha, hogy vigyázok gyerekre. Babákat sem fogom meg soha, hiába tukmálják rám, hogy jaj milyen cuki, fogjam meg. Nem. És ha elrontok valamit, valami baja lesz, engen vesznek elő és mehetnék a börtönbe. Hát kihagyom.

júl. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
57%

19- ja, én is utálok más gyerekére vigyázni.

Még tesóm nemnormalis 7 évesere sem szívesen vigyázok.

Utálatos, vad, arrogáns gyerek.

A két evesemet úgy ellökte a túlsúlyos 40 kilós testével, hogy szegény gyerek felborult.

Mondtam első és utolsó volt, hogy vigyaztam rá.

júl. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!