Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne akarjon...

Mit csináljak, hogy ne akarjon a gyerek állandóan strandra menni?

Figyelt kérdés
Hiába van itthon medence, az unalmas neki. Mindig csak a strand, strand.. Belépő 5 ezer plusz kaja, fagyi. 10-15 ezer oda is. Annyira nem állunk jól, hogy 2 naponta a strandra menjünk.

#nyár, nyári szünet, strand, vakáció, gyerek,
júl. 15. 15:20
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Nem ő irányít, pont ezért megy a hiszti, hogy nemet mondok az állandó strandolásra.
júl. 16. 08:05
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

El kell neki magyarázni az okokat az ő szintjén.

Hívj át barátot, osztály társat, vegyél 2vízipisztolyt vagy buborékfújót, csinálj nekik limonádét meg süss palacsintát. Elhiszem, hogy egyedül unatkozik, találd fel magad!

júl. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Az lesz.
júl. 16. 08:11
 24/33 anonim ***** válasza:

Jelöljetek ki strandolós napokat a naptárban amiket lehet várni, ő is tud hozzá igazodni, tudja mikor lesz, mikor nem.

Nem teheted meg vele, hogy egész nyáron mindig nemet mondasz neki. Viszont az is érthető, hogy nem lehet mindennap strandra menni. Nem is lenne az sem jó - se nevelési, se másmilyen szempontból - mégha nem lenne anyagi akadálya.

júl. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 Andi80018 ***** válasza:
100%

Egyébként, én megértem a gyereket is. Amikor a fiam ennyi idős volt, én konkrétan lent laktam a játszótéren. Szerencsére volt pár szülő és gyerek, akikkel mindennap, hétvégén is lent voltunk. Délelőtt nem, hanem négy óra körül, és egészen sötétedésig.

Egyszerűen nincs el, pláne egy fiú, aki mozgékony. Még negyedikből kimaradva is lent volt állandóan, bár akkor már többször leengedtem a többi fiúval.

Szerintem inkább gyerektársaság kéne neki, akikkel tudna játszani.

júl. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Szervezz neki társaságot. Ha kell busszal vagy biciklivel. Falubeli srácokkal nem bandáznak? Mi is falun lakunk, nincs se kocsink, se medencénk (mert építkezünk), mennek biciklivel, rollerrel focizni. Végig becsengetnek az osztálytársakhoz... Csókolom, xy itthon van? Aztán kitalálnak valamit, ki kihez megy át.
júl. 17. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Azért egy 7 évest még nem engedek egyedül sehova..
júl. 17. 04:33
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Akkor átkíséred.
júl. 17. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%
7 évesen miért nem mehet egyedül SEHOVA? Burokban él szegény?
júl. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Nem tudom te hol élsz, de itt nem járkálnak 7 évesek egyedül az utcán, sőt mikor én voltam 7 éves több mint 20 éve én se járkálhattam kb 10 éves koromig egyedül.
júl. 18. 07:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!