Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adsz zsebpénzt a gyerekednek?...

Adsz zsebpénzt a gyerekednek? Ha igen, mennyit? Hány éves korától adsz neki?

Figyelt kérdés

júl. 9. 18:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%

A keresztlányom nyolc éves, mióta iskolás, minden napra kap egy ezrest, szóval egy héten 7ezret kap. Szerintem ez nagyon sok a korához képest, de náluk az iskolában van büfé, és ciki, ha valaki nem ott vesz ennivalót. Én ezzel se értek egyet, de a sógornőm odaadja neki.


Az én lányom még kicsi, nem igényli a saját pénzt.

júl. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nincs gyerekem, de én mindig kaptam ha moziba mentünk a csajokkal vagy ha könyvre kellett vagy ha szerettem volna valamit venni akkor adtak rá pénzt, de ilyen minden hónapban kapsz 5000 Forintot dolog nem volt.
júl. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Kifejezetten zsebpénzt nem kap. Ha elmennek a barátaival fagyizni vagy ilyesmi, akkor kap pénzt, de heti szinten x forintot nem. 12 éves.
júl. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Én sem kaptam anno "csak úgy", naponta kaptam valamennyit ételre meg ha menni akartam valahova, akkor célzottan kaptam, ha meg szerettem volna valami egyebet, megbeszéltük.

Egyetemen volt először, hogy előre megbecsültük a havi költségeket, és azt egyben kaptam meg. (És nem, az első havit sem okozott gondot beosztani.)

júl. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
18 éves. 5 ezer/hét. Plusz mi veszünk neki dolgokat, ha kell valami.
júl. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%
Nekem még nincs gyerekem, de majd olyan 3-4.osztályos koràtól fog kapni rendszeresen.
júl. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Én mikor általánosba jártam soha nem kaptam pénzt, középiskolába hétvégenként 2000 ft. De ez már elég régen volt, most öcsém egy hétre kap 4000-5000 forintot és szerintem én is így fogom majd csinálni ha a fiam nagyobb lesz.
júl. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A lányom 17 éves, ő havi 20ezret kap, gyűjti is, meg elkölti szórakozásra, illetve olyan dolgokra, amit én nem fizetek ki (kozmetikus, drágább parfüm...). A fiam 13 éves, ő havi 7ezret kap, de nem költ igazán semmire még, csak gyűlik a számláján.
júl. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Lányom 10 éves korátol kap 10-20 Eurot 2 hétre .
júl. 10. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
júl. 10. 11:58
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!