Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miert viselkedik velem igy a...

Miert viselkedik velem igy a babam?

Figyelt kérdés
A fiam jovo heten 11 honapos lesz. Az utobbi 1-2 hetben ha velem van akkor nagyon nyugos, van hogy egesz nap nyafog es semmi sem jo neki. Par napja a pelenkazas is nehez, mar abban a pillanatban sir ahogy belepek vele a szoba ajton. Viszont valamelyik nap amikor az apja pelenkazta akkor csendben nevetgelve turte az egesz procedurat. Szinten mostanaban legalabb 1x naponta (v tobbszor is) amikor etetem akkor az egeszet vegig hisztizi, nyafog, sir, veri a fejet hatra a szekbe. Odaadom anyukamnak, es lass csodat neki szo nelkul szepen mindemt megeszik. Nemertem. Mar kezdek teljesen elkeseredni, olyan mintha egyaltalan "nemszeretne". Nemtudom elvezni a napokat mert folyamatosan minden rossz neki. Ehhez pedig hozzajarult a kiujulni keszulo szules utanni depressziom, ami szinten nemsegit a helyzetemen. Volt valaki mas is ilyen helyzetben?

júl. 7. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Érzi rajtad hogy nem vagy jól lelkileg, és ez frusztrálja. Ha teheted, kérj segítséget.
júl. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Nem lehet, hogy jön a foga? Kisfiam sokkal nyafisabb velem, mint az apjával, pedig vele is rengeteget van. Veled érzi magát a legnagyobb biztonságban, ezért ki tudja adni ott a nyafit. Nézd meg a fogát simán lehet az a baj. Nálunk most vírus utáni felépülés miatt volt nyügibb meg szeparációs szorongása is van. Így nagyon sokat nyafizik, ha egy percig nem foglalkozom vele.

Amúgy ajánlom a fülest és hallgass zenét. Nyilván nem max hangerőn, de hogy legyen egy kis háttérzaj a nyafi mellé. Tiktokon láttam egy anyukánál, hogy sok gyereke van, kicsi is nyafis volt és néha mikor nagyon kivolt, akkor bedugta a fülét, zenét hallgatott, de úgy hogy hallja a gyerekeket is és így jobb volt neki. Nem tudom beválik e, nem csináltam még, de hátha.

júl. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
11 hónapos. Egész nap téged lát, unalmas vagy. Mindenki más érdekesebb, izgamasabb most. Ennyi. Nem kell belemagyarázni többet
júl. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha jön ki rajtad a depresszió azt érzi ő is. Simán reagálhat erre így.

De az is igaz, téged lát sokszor.

Meg az időjárás is hatással lehet rá is. Sokminden lehet.

júl. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!