Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány éves kor lehet a legideál...

Hány éves kor lehet a legideálisabb gyerekvállaláshoz? Egyáltalán van ilyen életkor?

Figyelt kérdés

júl. 2. 06:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
40%
Mindenkinek más. EN mindenképpen fiatal anyuka szerettem volna lenni, alig töltöttem be a 25ot, amikor szültem..és már nem éreztem magamat olyan fiatalnak 😂 az "álmom" az volt, hogy 20-23 évesen szulessen meg az első gyermekem, de ekkor még nem volt meg a megfelelő társ. :) illetve pont a 23. Születésnapomon jöttünk össze, rá kb 2 évre jött a gyerek :D más meg ilyenkor még "élni" akar..nem vagyunk egyformák:) még egy gyermeket tervezünk, 30 alatt szeretném szülni őt is.
júl. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi irigy, kiégett embert...

A normális válaszokat lepontozzák. Legyen ennek megfelelő napotok.

júl. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
22# mert szerinted mi számít normális válasznak, ami fáj, hogy le lett pontozva?
júl. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!