Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány éves kor lehet a legideál...

Hány éves kor lehet a legideálisabb gyerekvállaláshoz? Egyáltalán van ilyen életkor?

Figyelt kérdés

júl. 2. 06:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
20%
hát 9es, úgy kell szülni, hogy magunknak, nem a rokonságnak.
júl. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
21%

Az ideális az lenne hogy 25-35 év között amikor anyagilag, érzelmileg, párkapcsolatilag, szóval minden háttér megvan hozzá.

De ezért nehéz ezt behatárolni mert ez mindenkinél máskor jön el, mint ahogy már sokan leírták. Amiben én nem értek egyet sokakkal hogy szerintem kell egy maximumot húzni, ami felett már nem vállalom akkor se ha amúgy biológiailag össze lehetne hozni valahogy. Persze bárki meghalhat balesetben fiatalon de mégis az ifő előrehaladtával nő a statisztikai esély a halálra. Így idősen belevágni szerintem már nem szép dolog a gyerekkel szemben.

júl. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
48%
Kedves 11-es! Szinte borítékoltam, hogy lesz ilyen hozzászólás... A segítséget nem úgy értettem, hogy állandóan kell valaki, aki ugrik. Hanem olyan esetekre, amikor el kellene ugranom 1-2 órára ügyet intézni. Vagy esetleg orvoshoz kell mennem. A kicsi 1,5 éves, ez idő alatt 2-szer kellett rábíznom 2-3 órára másra. Csak ilyenkor féltem az időseket, hogy nehogy lerokkanjanak. Én pont nem az a fajta vagyok, aki a rokonságnak szül.
júl. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ideális valahol 25-30 között lett volna nekem, de közelebb az előbbihez. Biológiailag.

Anyagilag meg pont jókor jöttek (32 és 34 évesen). Volt saját egzisztencia, jó csed, anyagi biztonság, nyugalomban telt az itthon töltött idő, visszavártak a munkahelyemre és sosem kellett azon gondolkozni mit együnk, vagy ha segítség kell, akkor miből fizetjük meg.

júl. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
36%
Van egy baratnom, o nem volt meg 18 amikor szult, ami maximum testileg idealis, hisz a fiatal szervezet jobban regeneralodik. Mas meg ugy szul 25-27 evesen, hogy a szulok nyakara, ami szinten nem tul jo megoldas. En 28 eves vagyok, jovo honapban fogok, nekunk anyagilag nem a legjobb az idozites. En nem talalkoztam meg olyan parral, ahol ugy vallaltak gyereket, hogy minden klappolt volna.
júl. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Andi80018 ***** válasza:
69%
Szerintem 24-25, ha megvannak a körülmények, és a pár. Minél korábban szül valaki, annál könnyebben tud regenerálódni, visszanyerni az alakját. Ráadásul, még negyven sincs a nő, és már nagy a gyerek, szerintem ez nagyon jó.
júl. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
48%

Ne legyel mar naiv. A baratnom 22 evesen halt meg, volt egy kisfia.


Nyugaton 85 ev az atlageletkor, Mo. - n 65 ( a csodas etkezesi es mozgas kultura ugyebar ). Ehhez viszonyitsd.

júl. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
76%

Most gyereket vagy unokát? Utóbbihoz semmi közöd.

1. Lehet, hogy a gyereked nem akar gyereket.

2. Lehet, hogy ő vállal későn, te hiába vállaltál korán.

3. Lehet, hogy mindketten korán vállaltok, de korán meghalsz.

4. Lehet, hogy külföldre költözik és életében 2x látod az unokádat. Szóval ez hülye érv.

júl. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

Nekünk úgy hozta a sors, hogy 30 és 35 évesen szültem. Az elsőnél már 12 éve voltunk együtt a férjemmel. Nem akartunk albérletezni, szülő nyakán lenni, se CSOK-olni stb, így csak akkor vállaltunk gyereket, amikor már volt házunk. Volt egy határunk is, ez pedig 35. Efelett már nem szülök. 2 gyermeket szerettünk volna mindig is, a covid miatt "késtünk" kicsit a másodikkal, így a "határidő" necces volt, de lett második és ez a lényeg.

Én ideálisnak tartom, mert rengeteget dolgoztunk előttük, 12 óráztunk- másod, harmadállás volt. Most lejjebb adtunk a munkából hogy legyen családi életünk.

júl. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
39%

Nincs ilyen. Egyrészt ha mondjuk 25 évesen vállalsz gyereket, mert fiatalon több esélyed van látni felnőni, az se jelent garanciát arra, hogy ez így is lesz. akár már 1-5-10 stb éves korában is elcsaphat egy busz, vagy olyan betegséged lesz amibe belehalsz, az ilyen dolgokat nem lehet előre tudni.

De Nyilván felelősebb emberek azért megteremtik előtte az anyagi feltételeket, saját otthon, van pár millió megtakarításuk, megfelelő havi kereset stb.

júl. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!