Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bajt jelezhet a vérzés 6...

Bajt jelezhet a vérzés 6 hetes kontroll előtt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1 hét múlva megyek nőgyógyászhoz, akkor esedékes a 6 hetes kontroll. Nem tudom aggódjak-e vagy sem. Nem tudtam szoptatni a babámat ezért fejtem a tejet, viszont nagyjából egy hete teljesen elapadt minden próbálkozás ellenére. A gyermekágyi vérzés, nagyjából egy hete teljesen megszűnt. Viszont tegnap óta elkezdtem vérezni. Kezdetben gyenge volt, ma viszont erősebb ( darabok is vannak benne). Egyébként császárral szültem. Szerintem korai lenne mensinek.
tegnapelőtt 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

8-10.hétig teljesen normális a tisztulásos vérzés.

De menzesz sem kizárt.

3 császárom volt, szoptatás mellett mindháromnál 8.héten már megjött a menzeszem.

tegnapelőtt 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ugye az a gond, hogy fokozatosan elmúlt. Napokig víztiszta volt. Most ismét vérzek és ez megrémísztett.
tegnapelőtt 14:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet még a gyermekágy vérzés maradéka, de simán lehet már menstruáció is, főleg ha nem szoptatsz.
tegnapelőtt 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. A tisztulásos vérzés sokszor jön megy. Normális.
tegnapelőtt 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

6 hetes kontrollon mondta a doki UH alapján hogy napokon belül megfog jönni! Úgy is lett.

Szintén császár.

Akár menstruáció is lehet.

tegnapelőtt 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális.
tegnapelőtt 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindkét szülésem után az 5. héten megjött a menstruációm. Biztos az volt mindkétszer mert utána visszaállt a ciklusom és pontosan minden hónapban megjött azóta
tegnapelőtt 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!