Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyerekorvosotok elmondja,...

A gyerekorvosotok elmondja, hogy mi baja van a gyereknek?

Figyelt kérdés
Felírja a gyógyszert, aztán viszont látásra, úgy kell kérdezgetni, hogy mégis mi van, de akkor sem ad sokszor egyenes választ...
jún. 26. 21:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
66%
Elmondja, sőt, el is magyarázza, mitől lehet, hogy fog a gyógyszer hatni. Öreg motoros már, 78 éves.
jún. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

#9


Ha egyenes és gyors válaszokat akarsz, miért e-mailezgetsz a dokival? Nem mersz telefonálni, személyesen megkérdezni?

Meg én nem fotót küldenék, igenis nézze meg élőben, akkor is, ha arra gyanakszom, hogy fertőző. Mert ennyi erővel felsőlégúti-megbetegedők sem mehetnének orvoshoz, mert a váróban fertőznek...

jún. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindig csak annyit mond, hogy vírus.
jún. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Covid óta megváltoztak nála a dolgok, nem nagyon támogatja hogy csak úgy bemenjen valaki, főként időpontosok vannak, plusz mikor majdnem ugyan ilyennel vittem be látszott rajta, hogy teljesen kiakadt. A telefonálás egész délelőttös program és akkor sem biztos, hogy eléred és képet akkor is kell küldeni, az emaileket meg minden rendelés után nézi. De amúgy személyesen is ez van, a kérdésekre sem mindig válaszol rendesen, pedig ő a legfelkapottabb gy.orvos a környéken, mi is máshonnan járunk hozzá.
jún. 27. 07:51
 15/25 anonim ***** válasza:
49%

Hát pedig ez gáz. Én inkább váltanék gyerekorvost, ha felkapott, ha nem.

Mi is máshova járunk, a doki elég nagy körzetet visz, de mindent hosszan elmagyaráz, kérdeznem sem kell.

jún. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Gáz az orvosod, de te is, hogy e-mailezel vele.

Ha beteg a gyerek igenis odamegyek ha tetszik neki ha nem.

A mi orvosunk covid alatt is normálisan rendelt, nem volt befosva.

Egyszer sem mondta, hogy ne menjünk, meg nem mehetünk.(Alapból felhívom mindig, hogy ott-e van nincs-e véletlenül szabadságon)

De már covid sincs, kár arra fogni, hogy lusta vagy elvinni a gyereket orvoshoz

jún. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

A gyerek betegségeknek szerintem kB a 90%-ánál maga az orvos sem tudja, hogy mi az.

Millió meg egy féle vírus van, abból hogy mondjuk köhög még folyik az orra honnan kellene tudnia hogy ez most az influenza abcdghf változata vagy valami teljesen más. Nyilván extra laboratorimi vizsgálatokkal ki lehetne mutatni hogy melyik vírus vagy baktérium törzs pontosan melyik mutációja okozza a tüneteket, de addigra már valószínűleg kutya baja nem lesz a gyereknek a kezelésen meg nem változtat.


Felír valamit a tünetekre, jobban lesz és kész. Nem kell specifikálni hogy pontosan mi okozta, mert teljesen mindegy.

jún. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
#9 2-es válaszoló vagyok. Ez az eset azért árnyalja az eredeti kérdést. Ha mindez élőben történik, na az furcsa lett volna, de egy email mégsem ugyanaz. Nem tudom, nálatok mi a szokás, de mi általaban elvisszük a gyereket, vagy ha mégsem, akkor telefon (akkor is, ha képet külön küldünk). Egyszerű ügy miatt volt mar hogy irtam, de én nem várnám el, hogy levelben értekezzen egy- valószìnűleg összetettebb- probléma lehetseges kivaltó okairól. Nalunk az asszisztens vesz fel a telefont, es az orvos visszahív, ha úgy van érkezése.
jún. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Azért szerintem nem elhanyagolható az az információ, hogy mehet-e közösségbe...
jún. 28. 14:55
 20/25 anonim ***** válasza:
#19 De úgy olvasom, azt meg is írta, hogy mehet-e.
jún. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!