Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti adtok valamit a gyerekorvos...

Ti adtok valamit a gyerekorvosotoknak?

Figyelt kérdés

Karácsonytól függetlenül érdekelne.Mi nagyon meg vagyunk vele elégedve,bármikor hívhattuk telefonon,...

A férjemmel úgy beszéltük,hogy adunk neki valamilyen italt és az asszisztensnek egy doboz raffaello-t.Ti hogy adnátok át?Mit mondanátok?

Ha ti adtok valamit az orvosnak,akkor mit?


2013. dec. 14. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Én beugrottam hozzá 6-án reggel és mondtam nekik, h ezt a Mikulás hagyta nálunk. Egy csomag minőségi szaloncukor volt benne, 1-1 márkás bonbon és 2 kicsi fára akasztós raffaello.
2013. dec. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Természetesen. De nem csak egy évben egyszer. Nagyon elégedettek vagyunk vele, nagyon jó orvos. Nő, ezért általában márkás kozmetikai csomagot, + borítékban mellé pénzt.
2013. dec. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én azon gondolkoztam, hogy varrok vagy horgolok neki és a védőnőnek valami kis apróságot (angyal vagy virág, ilyesmi).

Ti külön bementek ezzel? A héten voltunk pont tanácsadáson, utána jutott csak eszembe, hogy jó lett volna vinni valamit. Legközelebb már csak január közepén megyünk.

2013. dec. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Nem szoktunk neki adni, a nővérnek adunk kinőtt ruhákat stb. ő meg odaadja annak akinek kell.
2013. dec. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem. A doktornővel a 15 hós oltás óta nem találkoztunk, meg előtte is csak oltásokkor. A múltkor megkértem a védőnőt hogy legyen szíves hozzánk is beugrani a 2 éves státuszra, hamár úgyis a szomszédban jár. Előtte is mindig ő jött házhoz. De múltkor kapott egy csomag jó minőségű édességet. Én nem vagyok híve a védőnő-orvos-gondozónő-tanárnő ajándékozásnak, kivéve ha valami pluszt nyújt az átlagon felül. Ennyi erövel lassan már a postásnak is kellene karácsonyi csomagot adni.
2013. dec. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én pont ma vettem meg a "köszönet-ajándékokat" azoknak, akik megérdemlik.

A gyerekorvos átlagon felül lelkiismeretes, amikor beteg volt a kislányom és nem tudtuk mi a baja, másnap sms-t írt, hogy jobban van-e. Bármikor lehet hívni, nem érezteti hogy zavarnánk, nagyon aranyos a gyerekkel. Kap egy szamos-csomagot (csokilikőr és bonbon van benne de kisebb kiszerelés mert anyagilag nem vagyunk eleresztve). Az asszisztensnő karácsonyfadíszt és csokit kap.

Azt fogom mondani, hogy szeretném megköszönni a munkájukat ezzel a kis aprósággal.

2013. dec. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Eszembe sem jut-nem érdemli meg...
2013. dec. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Soha nem adok semmit se az orvosnak, se a védőnőnek.
2013. dec. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak ezért nem mentem volna le, de mivel beteg lett a kislányom, így lemegyünk holnap és egy kis doboz ferrero rochert kap a drnő, az asszisztens pedig egy cherry queent.
2013. dec. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!