Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit jelent a TÁS az anyakönyvi...

Mit jelent a TÁS az anyakönyvi kivonaton amit a munkáltatóm irt rá? A családi pótlékot hol lehet intézni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
A munkáltatód írt az anyakönyvi kivonatra? Nekem az oep-ben írták rá hogy tgys(terhességi gyermekágyi segély) megállapítva.A főnök nem is látta az anyakönyvit.A családit az Államkincstárnál tudod intézni az anyaságival együtt.
2009. jan. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt irták rá h TÁS-t igényelt. meg a dátumot ezenkivül semmit.
2009. jan. 6. 12:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha a munkáltatód tb. kifizetőhely, akkor ő igényelte a tgyást (szerintem csak kimaradt a gy betű) ezért írta rá a születésire.

A családi pótlékot a Magyar Államkincstárnál (vagy ha családtámogatási kifizetőhely a munkáltatód, akkor ott).

A nyomtatványt le tudod tölteni innen:

[link]

2009. jan. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igaza van a második hozzászólónak. Én maszeknál dolgoztam,úgyhogy nekem mindent magamnak kellett intézni.
2009. jan. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2009. jan. 6. 14:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!