Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon gáz egyedül gyereket...

Nagyon gáz egyedül gyereket vállalni sperma bank segítségével?

Figyelt kérdés

Állítólag van ilyenre lehetőség.

Őszintén szólva engem a családtagjaim sose szerettek, sose éreztem hogy tartozok valahova. Az ismerkedésben nincs sikerélményem, sajnos nem kellek senkinek, akik meg voltak megcsaltak átvertek stb. Viszont nagyon szeretnék gyereket legalább. Sajnos időm sincs már várni az igazira, mert 29 éves vagyok. Nagyon ciki ez? Megbélyegeznék a gyereket később érte?


jún. 22. 23:19
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
62%
Neki sem a gyerek utáni vágy van meg, hanem, hogy végre szeresse valaki és ő is szerethessen valakit. Inkább a kutyát javaslom. A gyerekkel sokkal több a nehéz időszak, mint egy kutyával ;)
jún. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!