Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon gáz egyedül gyereket...

Nagyon gáz egyedül gyereket vállalni sperma bank segítségével?

Figyelt kérdés

Állítólag van ilyenre lehetőség.

Őszintén szólva engem a családtagjaim sose szerettek, sose éreztem hogy tartozok valahova. Az ismerkedésben nincs sikerélményem, sajnos nem kellek senkinek, akik meg voltak megcsaltak átvertek stb. Viszont nagyon szeretnék gyereket legalább. Sajnos időm sincs már várni az igazira, mert 29 éves vagyok. Nagyon ciki ez? Megbélyegeznék a gyereket később érte?


jún. 22. 23:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
77%
34F - 2 lány apja
jún. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
25%

#8! A sérült gyereket nevelőknél az apák kb.80%-a lelép, szóval nem oszt, nem szoroz, hogy van-e.

#1

jún. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
42%
12: ettől ez még nem lehet indok, hogy valaki TUDATOSAN apa nélkül vállaljon gyereket a saját szeretethiányának a foltozgatására.
jún. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem ciki, de dolgozz magadon. Járj pszichológushoz, pszichiáterhez, hogy a traumaidat legalább valamennyire feldolgozd, nehogy atadd a gyereknek. De így is lehetsz nagyszerű anya, sőt!😊 Én drukkolok😊
jún. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

#13! Most erre nem térnék ki, ott van az #1 válaszomban. Egy érvre reagáltam, mert az speciál nem valami releváns érv. De ha már a tudatosságot nézzük, a sérült gyerek szempontjából kétlem, hogy rosszabb lenne, egy anya, aki akarta őt és sérülten is akarja, mint egy anya egy olyan apával, aki addig akarta, amíg azt hitte, olyan lesz, amilyet szeretne, aztán meg fúj, kell a fr@ncnak. Előbbi esetben pont egy traumával kevesebb.

#12

jún. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
44%
15: és mi van ha az anya is csak addig akarja, amíg azt hitte egészséges lesz? Mert ilyen is van. Állandóan úgy van ez beállítva, hogy a nők minden körülmény között szentek. Pedig nem...
jún. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
78%

A spermabank jó esetben az utolsó utáni megoldás. 29 évesen, kis túlzással ugyan, de még előtted az élet. Nalunk is úgy alakult, hogy egyedül nevelem a lányom szinte a kezdetektol, de apukával jó a kapcsolat, es hiába csak 1-2 hetente látja, nagyon fontos neki, hogy van apukája.

Manapság apa nelkul felnőni sem a világ vége, sőt, van olyan apuka, aki nélkül még jobb is, de szemely szerint nekem furcsa lenne, ha megtudnám, hogy egy teljesen idegen, ismeretlen férfi az apám, akit meg anyám sem ismert. Ennél még egy külföldi kaland is jobbnak hangzik, az az igazság... abban van valami emberi.

jún. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
39%

#16! Van olyan is, de most az apáról, vagyis annak hiányáról volt szó. Megjegyzem, dolgoztam sérült gyerekekkel, volt akit mindkét szülő eldobott, volt, ahol apuka lépett le, de olyan egy se, ahol apuka nevelte egyedül, mert anyuka lelépett. Biztos van ilyen is, de ritka, mint a fehér holló.(Egyet ismertem is, de ott nem voltak sérültek a gyerekek.)

#15

jún. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
35%

Igen az, de csak mert önző érdekből akarod.

Egyáltalán nem garancia hogy ha gyereket szülsz, ő majd szeretni fog. Ilyen indokkal neked se háziállat, se gyerek nem való.

Spermadonorra nem tudom várni kell e, ha igen, akár fel is csináltathatod magad valami 1éjszakással, bár annak is megvan a kockázata.

Amúgy ha nyíltan ezt vállalod , esélyes hogy cikizni fogják szerencsétlent a suliban igen. Valószínűleg téged is sokan ki fognak beszélni. Ha meg is csinálod, jobban jársz ha senki nem tudja meg, inkább mondd azt, hogy elhagyott az apja.

jún. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
36%
Nem ciki, azt csinálsz, amit akarsz. Én mondjuk biztos nem csinálnám, igaz én nem is akarok gyereket és így nincs is bennem ez a görcsös gyerek utáni vágy.
jún. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!