Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most GYED-en vagyok, úgy...

Most GYED-en vagyok, úgy tervezünk kistesót, hogy GYES alatt fog megszületni, ha GYES-re kerülök, hogyan oldható meg hogy elmenjek táppénzre?

Figyelt kérdés
Elég táppénzespapírt kérni a dokitól, vagy a cégnél is kell intézni valamit?
2009. jan. 4. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia,Kérsz egy táppénzes papírt, és beviszed a munkáltatódhoz.Ott intézik a többit!És megint mehetsz táppénzre, aztán gyedre, stb!
2009. jan. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Szia!

Én holnap megyek a TB-hez ilyen kérdéssel:)

bár én úgy tudom, ha már gyesen vagy, akkor utána nem lehet ismét táppénzre és gyedre menni. De holnap úgyis mindent megkérdezek és ha gondolod, megírom.

Márciusban szültem és azt mondták akkor jár a 2. után is gyed, ha még az első baba 2 éves kora előtt megszületik.

2009. jan. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia.Az én lányom most töltötte a 3at, és 2 hónapja vagyok táppénzen a második babával a pocakomba.Én is gyesről mentem táppénzre, és utána gyedre fogok.Csak kértem egy táppénzespapírt, bevittem a munkáltatómhoz ők intéztek mindent!
2009. jan. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2009. jan. 6. 12:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!