Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekvállalás kategóriában,...

Gyerekvállalás kategóriában, témában milyen szokatlan vagy idegesítő, kiakasztó kifejezésekkel, szavakkal, kérdésekkel, témákkal találkoztatok már? Megosztanád?

Figyelt kérdés

2023. szept. 5. 19:54
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
51%

Bennem ezek a kérdések forralják fel az agyvizet:


"Szeretkeztünk a párommal, a bugyimra ráment egy kis sperma, lehetek-e terhes?"


"Csajoook, ki nem várja április elejére?...🤦"


"Látjátok a két csíkot a teszten? Mert én nem."


"Mik az előnyei, hátrányai a hüvelyi szülésnek és a császármetszésnek?"


"Nagyon tönkremegy a testem szülés után? Már nem fogok úgy kinézni, mint gyerek előtt..😭😭."


És a többi, és a többi, de legfőképpen azt imadom, amikor egy anyuka utálja az anyaságot, aztán elkezd általánosítgatni, hogy biztos másnak is rossz, ő nem érti mit lehet ezen szeretni, bla bla bla..

2023. szept. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
72%

-GyerMek (számomra ez a szó nagyon erőltetett), egyszerűen csak gyerek kifejezést sokkal jobbnak tartom, saját gyerekre is ezt a szót használom, és másokéra is.

-Ha betöltötte az 1 évet, még utána is 12-24- 36 stb hónaposnak mondják/írják a gyereket, röhejes.

-többes szám állandóan, nevetséges mikor bekakiltunk, bepisiltünk stb, mintha az anyja /apja megszűnne önálló lényként létezni. Legalábbis remélem nem szarja össze magát a gyerekkel együtt.

- mikor valaki szerelmem-nek nevezi a gyereket, szerintem beteges, a szájon csókolásról nem is beszélve. Egészséges esetben az ember szerelme a férje/felesége, vagy pasija/barátnője ha nem házasok, akibe szerelmes, és akivel szexuális életet él, és NEM a gyerek. Nekem erről a pedofília is eszembe jut, ez van.

- amikor a szülők beszéde általánosságban gügyögéssé alakul, cici, popi, szopi, puki, kaksi stb stb

- a mikor lesz már kistesó kérdéstől hányok. Ki mondta hogy lesz? Mi közöd van hozzá? Ugyanolyan tapintatlan kérdés, mint általában a pároktól megkérdezni mikor házasodnak, mikor akarnak gyereket-vagy akarnak e. Mindenkinek a magánügye.

-vannak olyan szülők, akikkel Semmi másról nem lehet beszélgetni csak a gyerekről. Teljesen más a téma, akkor is fél perc után a gyerekre terelik a beszélgetést.

-mártírkodás/ képmutatás: x napja nem ettem mert azonnal sír a gyerek ha leteszem, 1 éve nem aludtam mert gyerekem van, 1 éve nem ittam meleg kávét mert gyerekem van, hisztizik a gyerek megőrülők tőle, bár ne vállaltam volna, mit csináljak,

-vannak szülők akik mindenre a gyereket használják kifogásként, elém menne a sorban a boltban, a postán, ügyintézésnél, az orvosnál, mert neki gyereke van, új munkahelyemen is én vállaljak már el túlórát (mert (szerintük) nekem nincs gyerekem ráérek- ha nem lenne akkor se lenne más helyett kötelességem túlórát vállalni. Ő vállalta a saját gyerekét, oldja meg. Nekem semmi közöm a magánügyeihez. Én is megoldom a munkát is meg a gyereket is. Attól hogy nem fosom tele a facebookot vele, vagy nem haknizok vele a munkahelyen, miután x napja vagyok ott, az még nem jelenti hogy nem is létezik.

csilivili posztok a facebookon micsoda boldogság van, hogy jött a baba, aztán fél, 1-2 év múlva ugyanezektől hallgatom, panaszáradatok közepedte ahogy össze-vissza szídja a gyereket milyen rossz, milyen nehéz vele, mennyire elcseszte az életét az adott személy, -majd utána azért hozzáteszik: hogy DE azért megéri az anyaság és sose cserélné el semmire!!!!! Mivan????

engem ezek fárasztanak/ idegesítenek.

2023. szept. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

22-es

Dettó ugyanezeken szoktam kiaakadni. :D

2023. szept. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Ja, meg azt imadom, amikor amugy mindenki tudja, hogy évekig nem fog aludni a gyerek miatt azaz kialvatlan lesz, de azert egy csomoan odavagjak, hogy "jaj hat ha mar tobb mint 2 eve nem alszol a gyerek miatt akkor ugysem tudod elvezni. 😭"


😆😂😂🥴

2023. szept. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

22-essel egyetértek!

Engem az "iszi" tud kiakasztani. A gyerek ki tudja mondani, hogy inni kér/ vizet kér. De már volt olyan a családban, aki mondta a gyereknek, hogy "hol van az iszid?" A hajam égnek állt!

2023. szept. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

"menzim"


Többször láttam már, nem hiszem, hogy tisztában van vele, hogy S-sel kéne írni, hiszem a menstruáció szóból ered. Annyiszor láttam már helytelenül, hogy nem hiszem, hogy a telefon javította volna ki nekik minden egyes alkalommal

2023. dec. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!