Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ehhez mit szóltok? Egy feltett...

Ehhez mit szóltok? Egy feltett kérdés, más témakörben. Undorító!

Figyelt kérdés

Hogy mondhat valaki olyat, hogy undorodik a kisbabáktól.

Ennek nincs szíve!


2010. okt. 14. 09:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Szóval véletlen elküldtem. Csak a másolásig jutottam el. Utána elfelejtettem.
2010. okt. 14. 10:07
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem kell nekik gügyögni meg mit tudom én, de ha elmegy melletted az utcán egy anyuka a kisbabájával, nekem biztos nem az lenne az első gondolatom hogy fúj de undorodok a babáktól.

Most mi lett vna akkor ha az ő anyja is undorodik tőle, elhanyagolja, és ki tudja milyen sors várt vna rá. Biztos nem hagyta rajta a kakis pelust napokig, mert ő attól is undorodott h ki kell cserélni.

Az ilyen gondolkodású emberek, ahogy be is vallották, nem készültek fel a gyerekvállalásra, de nem is igen fognak.

Egyébként ez az undor mitől múlik el?

Ahogy írta az egyik válaszoló, neki meghalt keresztfia. Akkor minden családban meg kell halnia egy babának hogy ne legyen irántuk undor?

Szerintem ez az undorító!

Húúú, de felmérgeltem magam!

2010. okt. 14. 10:14
 13/15 A kérdező kommentje:

*nem keresztfia hanem unokaöccse

sorry

2010. okt. 14. 10:15
 14/15 anonim ***** válasza:

Hm,defektes az illető.Ha valóban undort érez - és nem egy költői túlzás volt,amit írt - akkor valamilyen lelki problémája,esetleg mentális zavara van.

Ennyi.Ne foglalkozz vele,nem mindenki ép agyilag,sok furcsaságot látni a nagyvilágban!

2010. okt. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
45%

SZia, szerintem a kérdező egy tinédzser:)

Ebben a lázadó korban mindent felnagyítanak és eltúloznak, hogy a saját érdekességüket bizonygassák:)

Ők is szeretnének annyi figyelmet és kiszolgálást, mint egy baba, de mivel nem kapják meg a kiszolgálást, és nem körülöttük forog az egész világ, irigykednek a babákra, és ezért megy az undorítózás:)

Szerintem ne figyelj oda, a kamaszok már csak ilyenek! Inkább mosolyogj egyet azon, hogy néhány év múlva, amikor átbillennek, akkor hogy fogják szeretni a kicsiket:DD

2010. okt. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!