Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ehhez mit szóltok? Egy feltett...

Ehhez mit szóltok? Egy feltett kérdés, más témakörben. Undorító!

Figyelt kérdés

Hogy mondhat valaki olyat, hogy undorodik a kisbabáktól.

Ennek nincs szíve!


2010. okt. 14. 09:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Na igen... A legtöbb válaszoló szerint azonban joga van így érezni...

Én veled értek egyet - jól le is pontoztak, mondjuk nem nagyon érdekel:)

2010. okt. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Már volt egy pár ilyen. Barom. Ne törődj vele.
2010. okt. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%

Jó ez eléggé erős kifejés,de az ő dolga.Nem mindenki rajong a kisbabákért.Szerintem ettől nem bunkó.Mindenkinek meg lehet a véleménye.Engem sem nagyon érdekelnek a gyerekek.Nem is akarok.

25/N

2010. okt. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Belinkelnéd a kérdést?
2010. okt. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Azért van aközött különbség, hogy valakit nem érdekelnek a gyerekek, vagy nem akar gyereket, meg aközött, hogy undorodik.

Aki egy gyerektől undorodik, azzal valami lelki defektus van. Mert a kisgyerekeket lehet nem szeretni, idegesíthetik halálra az embert, stb, stb, de ha egy EMBER egy másik EMBERTŐL undorodik, ott nagy gáz van a fejben:S

2010. okt. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Majd megváltozik! Egyszer mindenki életében eljön az a pillanat, amikor megváltoznak az érzései. Én mielőtt terhes lettem, soha nem voltam hajlandó egy kisfiú nemű gyereket még csak a kezembe se venni, mert annyira irritált, hát amikor a keresztfiam megszületet nem voltam hajlandó rá egyedül vigyázni, csak ha az anyu is ott volt. Amikor terhes lettem nem akartam tudni, hogy kisfiú, vagy kislány a magzat, mert féltem hallani és végig azon imádkoztam, hogy ne kisfiú legyen. Aztám, amikor megszületett és meghallottam, hogy kisfiú azonnal tudtam, hogy ez volt legjobb megoldás a sorstól, hogy megváltoztassa az érzéseimet.
2010. okt. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én is olvastam már sok ehhez hasonlót a Családi kapcsolatok témában... Hidd el nekem, jobb ha nem foglalkozol, és nem reagálsz az ilyen megjegyzésekre, mert ha még tovább cifrázza, neked még rosszabbul fog esni amit ír.

A véleményem persze nekem is megvan az ilyenekről!

Mondjuk azt sem értem, aki nem szereti a kisbabákat és nem is akar, az mit keres a gyerekvállalás témakörben... Dehát mindenki oda írogat ahova akar. Én mondjuk személy szerint nem írok azokba a kategóriákba, amelyek abszolút hidegen hagynak!

2010. okt. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%

Én is undorodtam tőlük évekig. Miután meghalt a 3,5 éves unokaöcsém agydaganatban, amit végignéztem... Sajátomként szerettem őt.

Évekig utáltam minden kisgyereket, mert ők élnek...

Ma 3 gyerekem van.

Téged ez miért is zavar pontosan???

2010. okt. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szive joga mindenkinek úgy érzeni ahogy szeretne..attól még,hogy elkezditek fikzáni nem fognak megváltozni az ÉRZÉSEI ,mert azokat nem tudja irányitani az ember. Én nem undorodom tőlük,de egyelőre nem érdekelnek,nem érzek késztetédst rá,hogy gügyögjek nekik,hogy szaros pelust cseréljek stb. Biztos változnak majd az érzéseim,ha érett leszek a gyermekvállalásra,de addig is nem tehetek róla,hogy igy hgondolok a gyerekekre...
2010. okt. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
2010. okt. 14. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!