Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Beadatjátok a bárányhimlő...

Beadatjátok a bárányhimlő elleni oltást? Lehet hülyeség, de azon gondolkoztam, hogy ha mindenki beadatja, akkor az én gyerekem kitől fogja elkapni?

Figyelt kérdés

Még a pocimban van, pénteken leszek 39 hetes, és nézegettem az oltásokat, mi lesz majd, aztán elkezdtem gondolkozni ezen.

Szerintem ez az oltás annyira hülyeség, mert ha kis korban átesik rajta az egy életre védettséget ad,úgy tudom az oltás nem biztos....szóval jó lenne, ha lennének még olyanok, akik nem adatják be:)


2010. okt. 13. 11:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szia, állítólag ha beadatod a védőoltást, akkor is elkaphatja, csak szövődménye nem lesz, így apa így is úgy is elkaphatja tőle:( én nem adatom be, félek ha felnőtt korában kapja el 100X rosszabb lesz neki, inkább essünk túl rajta gyerekkorban, keresztfiam 4 évesen kapta el 3 nap alatt túl volt rajta.
2010. okt. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én sem adatom be, csak ha kijárja a sulit is.

Én iskolás koromban kaptam el szerencsére nálam nem voltak szövödmények.

Ezért is döntöttem ugy hogyha kijárta az álltalánost akkor kapják meg ha nem esnek tul rajt mert utána veszélyesebb elkkapni.

2010. okt. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a nagyobbik mar megkapta, a kicsi is hamarosan kapja, amint lehet.

Egyeb dolog miatt voltunk a Szt. Laszlo korhazban immunologiai szaktanacsadason. Tobbszor is. Kulcsar Andreahoz jartunk, aki (szerintem) az egyik legjobb szakember a gyermekkori es egyeb vedooltasokkal kapcsolatban az orszagban. [link]

O minden tovabbi nelkul ajanlott az oltast, meghozza az ismetlot is, azt mondta, hogy igy a felnottkor miatt sem kell aggodni.

Mivel en nem ertek ehhez, igy inkabb szeretek a szakemberekre hallgatni, gyanitom, hogy tobb fogalmuk van rola. A mosogep programkapcsolojanak sem esek neki, ha elromlik, hanem szerelot hivok.

Ezzel csak arra akartam celozni, hogyha kerdeseid vannak, vagy aggodsz, bizonytalan vagy, vagy szeretnel hozzaertotol tanacsot kapni, akkor inkabb tenyleg olyantol kerdezz, aki ert hozza.

2010. okt. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. okt. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!