Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pindúr hány hetes koráig...

Pindúr hány hetes koráig látogat meg minket hetente a védőnő?

Figyelt kérdés
7 hetesek vagyunk
2008. dec. 28. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan 6 hetes koráig hetente. Utána havonta , majd 1 éves korától kb.negyedévente.

Gyakorlatban ált.1 éves kor után már nem látogat a védőnő. Hogy miért azt nem tudom, mikor elméletileg ez is a munkája lenne.

2008. dec. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia,

mi 4 hónaposak vagyunk és olyan 3 hetente szokott beesni, de 2 hetente hordom tanácsadásra, szóval akkor úgyis látja a dokinővel együtt.

2008. dec. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

2.nak: nem havonta kell menni tanácsadásra?

2008. dec. 28. 11:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor hazajöttünk, akkor jött ki a védőnő, azóta nem volt. 15 hónapos a kisfiam.

3 hónapos koráig két hetente vittem, utána csak havonta vittem tanácsadásra

2008. dec. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszoló vagyok, nálunk a doktornő kérése szerint az a szokás, hogy 1 éves korig 2hetente megyünk. Igazából jó is, kimozdulunk meg 2hetente látja a babát, mindig van mit megbeszélni. De ez csak nálunk van így.
2008. dec. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!