Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek megvegyem azt a...

Szerintetek megvegyem azt a gyerekülést? Véleményeket kérnék szépen.

Figyelt kérdés
Bocsi nincs hozzá linkem. De leírom a főbb tulajdonságait. Nagyon jó áron megkaphatnám. 0-18kg-ig való, dönthető is. A lányom 10hós, 9,2 kg, tehát kb 1-1,5 évig használhatná még. Jó kialakítású, a gyerek is belepasszol. Viszont az a címke, amin az szerepel, hogy EU hanyas szabvány, az le van tépve róla félig. Pont a szabványjelzés nem látszik. Tudom, hogy megfelel az EUszabványnak, mert ismerem a mostani tulajt, és tudom mikor vette, viszont okozhat-e az gondot, ha a rendőr megállít, és nem látja a jelzést? Szerintetek megvegyem ezek alapján az ülést, vagy inkább vegyek másikat? Amin látszik a jelzés? Vagy mondjuk ami 9kg-tól való? Köszi a véleményeket.
2010. szept. 28. 15:57
1 2
 11/11 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Megnéztem a sajátomat,mi ugy kaptunk egyet használtan.Papír nincs rajta de viszont a műanyagba bele van ütve,hogy milyen tipusú.Ez azon is rajta kell legyen amit venni készülsz!

2010. szept. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!