Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Graco quattro tour delux!...

Graco quattro tour delux! Írnátok véleményeket?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy mekkora (belülről) mennyire kényelmes (mert annak néz ki) és, hogy nagy babám van, neki ajánlanátok-e? Azt gondolom, hogy a textil mózes az kicsi lenne, de a hordozó? Vagy pl, teljesen vízszintesen lehet fektetni, akkor úgy kényelmes-e neki? Nektek mi a tapasztalatok róla?

A kisfiam 3 hós, 7 kg, 66cm.

Előre is köszi a válaszokat!

Ja és hogy terepen könnyű-e tolni!


2011. szept. 28. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van és imádjuk! Fektetve is szereti, nagyon jókat alszik benne, de ülve is kényelmes, a tálcáján remekül pakolászik. Én csak ajánlani tudom. Terepen jobb mint a mini kerekűek, de az igazán terepre (pl:fű) jobb egy nagy gumi kerekű.
2011. szept. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi teljesen elégedettek vagyunk, már a 2. babámmal használjuk, immár 4. éve van használatban. Az első kerekeit cserélni kellett, de az elsőt is csak 2 év után, a másik pedig nemrég tört ki (ez sajnos típushiba, 5000 Ft-ért csinálják meg amúgy). Én ennek ellenére is imádom!

Szerintem nagyon kényelmes lehet belül, legalábbis egyik babám sem panaszkodott soha, mindig szerettek benne lenni :) A kicsi is már 2 éves, de még mindig belekéredzkedik sokszor.

Nekem is nagy babáim vannak és jó volt nekik még beöltözve is. A textil mózes valószínűleg már kicsi lesz, habár mi is 3 hónapig használtuk kb, de nekem télen születtek, tehát overál, pléd nélkül talán tovább is jó lett volna.

A hordozó nekünk kb. 10-11 hós korukig volt jó.

Szerintem terepen is jó, legalábbis mi szoktunk erdőben, úttalan-utakon is sétálni, meg hát itt nálunk sincs egy normális utca szinte, úgyhogy nem is csodálkozom, hogy kitört mindkét kerék...

Rossz úton amúgy lefixált kerekekkel érdemes menni, akkor nem lehet gond.

2011. szept. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, utolsó megírnád, hogy mekkora babáid vannak/voltak, és hogy 3 hósan ill 6 hósan mekkorák voltak? Csak az miatt kérdezném, hogy viszonyítani tudjak. Ugyanis van már babakocsink, egy multifunkciós, mózeses, hordozós, egyébként nagyon szuper, de már kicsi a mózes, úgyhogy inkább lecserélném, viszont nem szeretnék mellé nyúlni. Köszi előre is.
2011. szept. 28. 10:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Ők is 7 kg és 66 cm körül voltak 3 hónaposan, 6 hónaposan pedig 8 kg és 70 cm.

Miért szeretnéd amúgy lecserélni?

Ha már kinőtte a mózest, akkor nem tudod simán a babakocsiba tenni?

2011. szept. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, sajnos nem, mert a sport része nem fektethető el rendesen mint pl a graconak. Jó annak sem teljesen, de majdnem. Egyébként a nagyobbik tesó már használta, ő kisebb baba volt, és a sportja elég hamar szűkös volt neki is. Hát ezért:) Azért köszönöm!
2011. szept. 28. 13:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!