Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekülést adtatok már fel...

Gyerekülést adtatok már fel poggyászként repülőre?

Figyelt kérdés
Ugye az külön csomagnak számít? És mibe csomagoltátok be, hogy ne sérüljön?
2011. szept. 6. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi még soha nem adtunk fel, de az tuti drága lehet nagyon. Mi inkább vettünk egyet. Jobban megérte, mint feladni és majd lesz vele valami ha hazamegyünk. Bár az is kérdés hogy mennyi ideig lesztek távol.
2011. szept. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hárman mennénk, 2 felnőtt és egy 2 éves gyerek. Csak 2 csomagunk lenne, és harmadiknak lenne a gyerekülés, így gondoltam az elmenne harmadik poggyásznak, és így az is ingyen lenne. Amúgy nem tudom milyen nehéz egy ilyen ülés, még nem mértem le, de gondolom nem több 20 kg-nál. Nem szeretnék a helyszínen venni, mert utána feleslegesen áll majd a sarokban, így is már kettő van itthon.
2011. szept. 6. 14:00
 3/4 anonim ***** válasza:
a Gyereknek is teljes értékü jegyet vettetek? Mert amikor mi utaztunk akkor a mi 20 hónaposunk az ölemben utazott és neki nem is lehetett poggyásza. Csak 2x20 kg és a kézipoggyász nekünk kettőnknek.
2011. szept. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ő 2 éves elmúlt, neki már kell külön jegy és jár egy csomag is.
2011. szept. 6. 15:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!