Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Helyt tudnál állni egyedülálló...

Helyt tudnál állni egyedülálló édesanyaként?

Figyelt kérdés
Mennyire roppannál össze, ha hírtelen egyedül maradnál a gyerekekkel?
2022. aug. 22. 09:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Nem roppantam össze. Megoldottam az életünket és felálltam.
2022. aug. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

Tudnék. Nem roppannék össze semennyire.

Mivel engem egyedülálló nő nevelt fel, biztos vagyok benne, hogy meg lehet csinálni, hogy lehet jól csinálni, és hogy én is képes lennék rá, kétségem sincs felőle.

28 N, két gyerekem van.

2022. aug. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
egyszer már sikerült, másodszorra sem lenne akadály :D
2022. aug. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%

Igen.

Férjem rengeteget dolgozik, igy gyakorlatilag 95%ban én vagyok a gyerekekkel. (3 és 1 évesek). Így is meg tudom oldani. Ha férjem nem lenne is kb ugyan ez lenne, csak nem lenne közös fürdetés az apjukkal.

2022. aug. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Jelenleg nem. A nagy is csak 15 hónapos, a kicsivel meg most vagyok várandós. A gyedem nem lenne elég hármunknak, de terhesen illetve újszülött mellett dolgozni sem tudnék. Ha már nagyobbak lesznek a gyerekek és aktívan keresek, akkor persze megoldanám, ha nagyon muszáj lenne.
2022. aug. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%

Én öt éve temettem el a férjemet.


Anyagilag, logisztikailag kiváló hatásfokkal helyt tudok állni, dolgozom, utazgatunk, kiváló a kapcsolatom a lányommal - a külső szemlélő számára minden rendben van, az egyedülálló anyaság reklámarca lehetnék.


Ugyanakkor tény, hogy a férjem halála érzelmileg - legalábbis a párkapcsolatok tekintetében - összeroppantott, és nem vagyok nyitott egy új kapcsolatra.

2022. aug. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Helyt tudnék állni, el tudnám látni őket fizikailag, csak anyagilag lenne probléma.
2022. aug. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Azt akartam írni,mint az utolsó.Simán megoldok mindent most is, akkor is megoldanám,helyt tudnék állni,de anyagilag nagyon nehéz lenne.
2022. aug. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Anyagilag minden gond nélkül, de lelkileg biztos, hogy megviselne a férjem hiánya. Jó társ és csodás apa, nekem nagyon fájna, ha nem lenne, de ettől függetlenül mindent megoldanék egyedül is.
2022. aug. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Összeroppannék, mert nagyon szeretem a férjem. De szerintem valahogy talpra állnék a gyerekek miatt.
2022. aug. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!