Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány gyereketek van? Mennyi...

Hány gyereketek van? Mennyi idősek? Szeretnétek még,ha nem miért?

Figyelt kérdés
2022. júl. 15. 09:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%
2 van (3 és 4 évesek). Szerettünk volna még, de ha igazak a hírek, ősszel utcára kerülünk, szóval nem lesz.
2022. júl. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%
Kettő van,18 és 3 hónaposak. Nem szeretnénk többet. Nehezen viselem a terhességet, a második szülésbe majdnem belehaltam. Munkahelyről ennél többet nem szeretnék kiesni. Szeretnénk mindent megadni ennek a két gyereknek nem csak anyagilag, hanem érzelmileg is. Több gyerekkel ez kivitelezhetetlen lenne, úgy érezzük.
2022. júl. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
60%
1 van, 10 hónapos. szeretnénk is meg nem is még egyet legalább, de 1. nem vagyunk fiatalok, és 2. nem is biztos, hogy bírnánk az éjszakázást - ami még most is tart - mégegyszer. 3. férjemen kívül semmi segítségem nem volt most se és sajnos később sem lenne (én szüleim idősek, férjemé 1000 km-re élnek)
2022. júl. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
23%
1. miért kerülnétek utcára?
2022. júl. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%

Kettő van, 15 és 6 évesek, nem szeretnénk többet. A lakásunk sem elég nagy hozzá, hogy többen legyünk, de a fő ok az, hogy 15 év után már nem kezdeném megint újra az ejszakazast, nem akarnék harmadszor is kiesni a munkából, amúgy is most váltok szakmát, mert amit tanultam és amiben dolgozom, sem anyagilag, sem más téren nem elégít már ki, most járok képzésre, jövőre már nem szeretnék a mostani munkahelyemen dolgozni.

Na meg a lényeg, hogy nekünk így teljes az életünk, hogy négyen vagyunk, egyáltalán nem vágyunk több gyerekre.

2022. júl. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
41%

Kettő van. 6 és 2 évesek. Nem lesznek többen, mert

1. Akkor nagyobb lakás/ház és nagyobb autó is kéne. Családi házba jelen körülmények között hülye lenne költözni bárki is (hacsak nem multimilliomos), és ki tudja, meddig fog ez tartani.

2. Rohadt bizonytalannak látom már a meglévő kettő jövőjét is.

3. Nem érzek erőt magamban még 2-3 év itthonlétre, szoptatásra vagy épp tápszerrel szarakodásra, éjszakázásra, bébipapi-gyártásra és egyebekre. Örülök, hogy lassan a kicsi is nagyobbacska lesz, szeptembertől bölcsibe megy, én meg mehetek vissza pénzt keresni. Már ha nem lesznek annyit betegek, hogy kivágjanak a munkahelyemről, ugyebár.

4. A korban is relatíve benne vagyunk, én 33 vagyok, a férjem 36. Persze még nem lenne igazán késő, de megbeszéltük anno, hogy 40 évesen már nem akarunk kakis pelenkákat cserélgetni. A férjemnek ez már necces lenne 😃

2022. júl. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%
1 van, egy éves és nem szeretnénk már többet. Így kerek a családunk :)
2022. júl. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%
Egy 10 éves fiunk és egy 2 éves lányunk van. Nem szeretnénk több gyereket, így kerek a család.
2022. júl. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
54%
4-es, szerintem a nagyon nehéz gazdasági helyzet miatt mondhatta ezt az 1-es, lásd a rezsiemelést
2022. júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
61%
3 van, (12, 8 és 1 évesek) nem szeretnénk többet, bőven elég, elmúlt a hiányérzet amit előttük éreztem, így kerek a család :)
2022. júl. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!