Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Három gyereket terveztél,...

Három gyereket terveztél, mégis a 2. után nem vállaltál már többet. Miért?

Figyelt kérdés
2022. jún. 29. 00:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Három volt tervben, de a második után a férjem mondta először, hogy ő nem biztos, hogy szeretne mégegyet, aztán amikor visszamentem dolgozni, már én se akartam, mert közben rájöttem, hogy a szakmamban nem igazán tudok sikereket elérni, legalábbis anyagilag semmiképp (közszféra), ki kellett találnom, mit csináljak helyette, elkezdtem tanulni, de ha ezt megint megszakítanám, már közel 40 évesen modositsnek pályát, azt meg nem szeretném. Örülök, hogy már a kicsi is viszonylag nagy (6 éves), egyre szabadabban tudok tervezni, pl már tudok úgy is tanulni, dolgozni, ha itthon van, vagy már elvan a testvérével, ha el kell ugranom egy órára (a testvére jóval idősebb nála). Már nem kezdeném újra a babazast, kisgyerekes életet. Pont jó így, ahogy most vagyunk.
2022. jún. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!