Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babaszépség versenyre elvinnéd...

Babaszépség versenyre elvinnéd a gyereked?

Figyelt kérdés

Kasszandra stúdióba beküldtem egy fotót a gyerekemről. Még kicsi 1 éves . Vissza is hívtak hogy indulhat, megtetszett a fotó. Igen ám csak kissé elgondolkoztam rajta hogy ez tényleg jó ötlet?a család szerint igen jó ötlet. Tényleg szépnek látom a gyerekem bár minden gyerek szép és sok szülő elfogult.

De nem tudom nem e túlzás ez egy kicsit?! Nyilván nem érdekel a nyeremény se nem is ezért indulunk. Csak egy jó napot szeretnénk. De ő ebből fel sem fogja a dolgokat. Lehet neki csak nyűg lenne.

Kinek mi a véleménye?


2022. márc. 19. 11:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
45%
A Kasszandra stúdió szépségversenye nem olyan, mint a tv-ben látott. 6 évvel ezelőtt volt "szerencsém" látni. Egy pláza folyosóján, ahol nem voltak máe kiadott üzletek, volt felállítva a színpad. A színpad előtt volt néhány sor szék. Ott várakoztak a versenyzők a szülőkkel. A kicsiket egyáltalán nem sminkelték. A 0-3 éves korosztályt felkísérhették a szülők. Minden gyereket név szerint szólítottak. A legkisebb korosztàlyt hagyták utoljára, hogy utàna az eredményhirdetésre ne kelljen várni. Minden korosztályban 3 nyertes volt. A 0-3 évesek voltak a legtöbben, szerintem több mint a felét a versenyzőknek ők tették ki. Nem tűnk profi cég álltal rendezett versenynek.
2022. márc. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Ez el is dőlt úgy látom! Köszönöm a válaszokat. Ez csak egy megerősítés volt nekem hogy ne akarjam. Igazság szerint nem is én találtam ki. Elsőre jó ötletnek tűnt. Utána kezdtem el gondolkozni rajta hogy talán mégse.
2022. márc. 19. 16:06
 23/24 anonim ***** válasza:
81%

Engem nagyon rá akartak beszélni,mert nagyon szép a kislányom. Legalább 1.5 éven keresztül hallgattam a játszótéren....

De eszembe sem jutna. Soha!

2022. márc. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Érthető :)
2022. márc. 24. 21:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!