Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babaszépség versenyre elvinnéd...

Babaszépség versenyre elvinnéd a gyereked?

Figyelt kérdés

Kasszandra stúdióba beküldtem egy fotót a gyerekemről. Még kicsi 1 éves . Vissza is hívtak hogy indulhat, megtetszett a fotó. Igen ám csak kissé elgondolkoztam rajta hogy ez tényleg jó ötlet?a család szerint igen jó ötlet. Tényleg szépnek látom a gyerekem bár minden gyerek szép és sok szülő elfogult.

De nem tudom nem e túlzás ez egy kicsit?! Nyilván nem érdekel a nyeremény se nem is ezért indulunk. Csak egy jó napot szeretnénk. De ő ebből fel sem fogja a dolgokat. Lehet neki csak nyűg lenne.

Kinek mi a véleménye?


2022. márc. 19. 11:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Nem! TLC- Apró szépségek. Mindig elborzadok, hogy az anyák a saját meg nem élt vágyaikat vetítik ki szerencsétlen gyerekre, akinek csak nyűg az egész. Arról nem beszélve, hogy milyen beteg emberek vannak manapság… én nem mutogatnám ilyen nagy nyilvánosság előtt a gyerekem, legyen bármennyire is szép.
2022. márc. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Az egyes válaszadó pontról pontra leírta a véleményem, nem tudnék mit hozzátenni.
2022. márc. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Egyet értek az első válaszolóval. Soha nem tetszett ez a dolog, nem vinném, bármilyen szép is (lenne) a gyerekem.
2022. márc. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mindenkinek ment a zöld :)
2022. márc. 19. 11:41
 5/24 anonim ***** válasza:
94%

Nem.

Mondjuk semmilyen szépségversennyel nem értek egyet, hiszen kinek mi tetszik...

2022. márc. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
A Kasszandra stúdió nem más mint lehúzó cég. Jó pénzért csinálnak 20 képet a gyermekről, amiből egy bekerül a rendszerükbe egy évre. Munkát sosem fog kapni, és a szépségversenyükön sincs esélye a gyereknek, hacsak nem valami különleges szépség.
2022. márc. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Gyönyörűek a lányaim, külső szemmel is, de sosem tenném meg velük azt, hogy elhitetem, ennyi elég bármilyen sikerhez. A szépség csak egy körülmény, az számít, hogy mit tanulnak meg és hogy hogyan viselkednek másokkal.
2022. márc. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
93%

Soha eszembe nem jutna. Nekem szép és ennyi. Attól semmi nem változik ha egy szépségversenyen első vagy épp utolsó lesz. Jah de. Látná egy csomó idegen. Azt meg végképp nem akarom.

Millió csoda jó programot lehet csinálni amit ő is élvez. Pláne hogy jön a jó idő

2022. márc. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%
Jó napot csinálni a gyerekkel úgy is lehet, hogy közben nem csinálsz bazári majmot szegénykéből.
2022. márc. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%

Nem. Sose az nyer aki a legszebb.

Meg nekem ez amúgy is annyira visszataszító.

2022. márc. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!