Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoktatok kínai üzletben...

Szoktatok kínai üzletben ruhát vásárolni gyerkőcnek, vagy saját részre?

Figyelt kérdés

Nemrég az egyik ismerősöm elgondolkodtatott.Kicsusszant a száján,hogy oké,hogy olcsóbbak az itt kapható ruhák,de az eredetük kétes,na meg az anyaguk tartalmazhat mérgező festékanyagot stb.

Mit gondoltok erről?


2010. szept. 13. 12:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon.

Van amire ráfanyalodok, de tucatcuccok vannak és nem is túl jók az árak, a minősége meg lutri.

Inkább a leárazásokat figyelem, meg a turikat járom, a turis cuccaim évekig jók, a gyerek ruhái nem tekerednek el mosás után, nem bolyhosodnak és pár 100 ft.

2010. szept. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

utolsó:

Ja és Tesco-ba sem járok, mert jövőre ki akarják rakni a magyar termékeket, úgyhogy a mi köreinkben bojkott van.

2010. szept. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!Számomra elsősorban az alacsonyabb ár miatt volt vonzóbb,mint az egyéb helyeken kapható gyermekholmik.A környékünkön nincs egy üzlet sem,ahol beszerezhetném a cuccokat.Van C&A,Takko,Brendon és ennyi.Szoktam ezekben is vásárolni,de itthonra sajnálom kiadni egy-egy nadrágért pl. a 3000 Ft-ot,amikor szinte hetek alatt elhasználódik a nagy kinti hancúrozások közben.Persze,nem "látok bele" a kínais holmikba,csak remélni tudom,hogy nem valami vacakot fogok ki.


Nekünk is sok márkásabb ruhánk van,amit javarészt Kínában gyártanak,de nem kínai cégek (lásd Nike,Adidas stb.) és egyértelmű,hogy nagy a különbség a minőségüket illetően.Tehát nem ezekre gondoltam a "kínais" jelző használatakor.


Még egyszer köszi a válaszokat!

2010. szept. 14. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!