Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baba mellett lehet drága...

Baba mellett lehet drága ruhákat hordani vagy inkább a legolcsóbb változatot válasszam egy ideig?

Figyelt kérdés

Van egy Lelosi nadrágom, amit nagyon szeretek és azon gondolkodtam h bevásárolnék egy garnitúrát Lelosi ruhákból (leggingsek -rövid-hosszú-, trikók,tunikák stb.)

De elég drága, ha mindenből rendelek 2-3 darabot, 130 ezer forint körül van a vége. (Nem flancolni akarok, hanem tényleg szuper anyagból vannak és iszonyú kényelmes, ráadásul csinos is)

Sok helyen olvastam, hogy tönkremennek az anyuka ruhái is a babázás alatt. Ez eltúlzott dolog vagy tényleg várjak a drágább ruhákkal, amíg nagyobb lesz a kicsi?

És mi az a kor, amikor már lehet felvenni drágább ruhát (játszóra persze sose azt tudom:)?

Eleinte úgyis a kismama nadrágokban leszek és szoptatós cuccokban :D

Ha nagyon nem ajánlott drágább ruhákat venni akkor marad a pécsi consum :D

(10 ezer forintos nadrág nekem már a drága kategória 😬😬😬)


Köszi a válaszokat 😊


2022. jan. 21. 22:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
72%

Most azokról a ronda leggingsekről van szó, amit házon kívül senki épeszű fel nem húz?

Az pont jó, hogy összehányja.

2022. jan. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
48%
Hat lehet, nem leszek nepszeru, de szerintem nyugodtan vegyel mindenbol dragabbat. 2 gyerekem van, lassan 6 es 2 evesek, sokaig szoptattam, tettem tonkre ruhakat, a mai napig nagy kihivas a pulcsijaim tisztantartasa. De, kb. 5 evig hordtam olyan cuccokat, amikert nem kar, kozben amugyis hatterbe szoritottam a sajat igenyeim, hogy a gyerekeknek gyorsan tudjak az igenyeikre reagalni. Kb. fel eve azt mondtam, hogy eleg ebbol, es eleg azokbol a cuccokbol is, amiket a szoptatas miatt vettem, de nem is szeretek, ujra csinosnak akartam erezni magam. Jo, mondjuk az eperfoltot, amit a kicsi tegnap belekent a feher pulcsimba nem tudom, hogy fogom kivenni, de nem muszaj a csinos dolgoknak vilagos szinunek lenniuk, vagy olyan anyagbol lenni, amit nehez mosni, vagy konnyen serul. Sotetszinu nadragot nyugodtan vehetsz, es a tobbi dolognal se ez legyen az elso szerintem.
2022. jan. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
34%
#10 ezt feltétlenül oda kellett még bigyeszteni.
2022. jan. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
59%

10. Akkor tedd össze a 2 kezed,hogy nem volt extrán bukós a gyereked...


Lányomat hiába böfiztetem szoptatás után negyed órát, pelenkával a vállamon. Tuti utána 2 percel landol a vállamon egy része annak amit megevett.


Hidd el, nem azért cserélgetem ennyiszer, mert én úúgy szeretek mosni...



#7

2022. jan. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Túlgondolod. Majd ha meglesz a gyerek, nem érsz majd ennyire rá. Vedd csak meg, amit meg akarsz venni, aztán majd meglátod.
2022. jan. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit szeretnék hozzátenni, hogy a C&A leggingseinél jobbat még nem találtam. Öt éve mindig ott veszem csak, kettesével árulják, szürke-fekete, fekete-kék meg ilyesmi kombinációban, néha van mintás is. És a kettő darabos csomag is még 10 ezer alatt van. Ősztől tavaszig ezekben vagyok itthon, de tunikához utcára, dolgozni is tökéletes. Jó a minősége, semmi csicsa, ezért bármivel lehet kombinálni, és szuperkényelmes.
2022. jan. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Engem napjában legalább háromszor lehány a gyerek vagy összenyálaz, összeken, van, hogy lefos/lepisil... Vettem szép szoptatós trikókat/pólókat, de hiába ha 5 perc után mehet a mosógépbe. Volt az elején, hogy megcsináltam a hajam, szépen belőve, aztán foghattam össze újra, mert a gyerek két marékkal próbálta kitépni. Nem kell a legócskább ruhákat hordani, de szerintem fölösleges mindenből csilivilit venni, mert biztos, hogy sokszor lesz összekenve.
2022. jan. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
74%

10 vagyok


Odaírtam h gyerekfüggő



Igenis látnia kell mind2 oldalt…



Nem feltétlenül lesz neki is bukós babája, mint ahogy nekem sem volt az.


A bukós időszak sem évek..


Szerintem érdemes a saját érzések miatt venni szépet.. ha nagyon bukik, majd felveszi utána.


A kéztörlés oedig szerintem elengedhetetlen.. vagy a hajamat vagy a ruhámat fogdossa össze pürével.. nyilván sárgabarack, vagy sütőtök, amit a parhaepe sem visz ki..


Nekem a legnagyobb ruhagyilkos a fogzás volt… 2 felsőmet és egy nadrágomat harapták! ki

2022. jan. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

18 persze hiszen más is leírta hogy gyerekfüggő.

De mondjuk az én 3 éves fiamnak aztán mondhatom hogy várj kézmosás előtt megtörlöm a kezed. Mire végig mondom a mondatot és nyúlnék a szalvétával, már rég az ölemben van, vagy húz hogy menjek vele valahova. Maskor meg gyönyörűen önállóan elmegy nélkülem kezet mosni, vigyázva hogy ne nyúljon semmihez

Ez már rég nem a püré időszak mikor én szabályoztam mikor száll ki az etetőszékből és mennyire maszatos. De ez csak példa volt... mondhattam volna mást is. Ha kint sarazik, vagy bent festegetünk. De mondjuk olyan is előfordult hogy mosogatás közben összerajzolta filccel a fenekemnél a melegítőt. Egyszer fordult elő, megbeszéltük hogy ilyet nem szabad. Viszont ezt az egyszeri alkalmat speciel a kedvenc melegítő gatyóm bánta.

2022. jan. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a bolt ajánlásokat is!!!!!! :)
2022. jan. 22. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!