Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után már nem adnak...

Szülés után már nem adnak Felicitas csomagot?

Figyelt kérdés
2008-ban amikor az első kislányom született, akkor kaptam a kórházban hazajövetelkor Felicitas ajándékcsomagot. Most 5 hete szültem, de semmit nem kaptam a kóházban... :-( Elfelejtették, vagy már megszűnt ez az ajándékcsomag?
2010. szept. 9. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
nem szünt meg. a honlapjukon kell regisztrálni és küldenek egyet kb. egy hónappal a reg után. postai úton
2010. szept. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
érdekes
2010. szept. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én fél éve kptam a kórházban,plusz abból a füzetből,amit a védőnőtől kaptam,azt hiszem babavárási tanácsadó volta ca címe,még kiváltottam 2-t,kuponnal.biztos van még
2010. szept. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
11 hónapja még adtak, szerintem nem szűnt meg, mert a bababoltban látom a kuponért beváltható csomagokat.
2010. szept. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!