Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Váltott ki valaki a közelmúltb...

Váltott ki valaki a közelmúltban 4-12 hónapos baba részére Felicitas csomagot? Mi van most benne?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 08:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én múlt héten váltottam ki és kicsit csalódtam ezek voltak benne: egy mini Sudocrem, egy mini Johnson fürdető, egy Nestle kiskanál, és eg csomó prospektus.
2009. okt. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen ésűn is a múlt héten váltottam ki és azok voltak benne,amit az elsö válaszoló irt.
2009. okt. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Fentiek + egy idei, de korábbi kiadású Anyák lapja és Baba magazin.
2009. okt. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Érdemes ilyenkor várni 1-2 hónapot? változik a csomag összetétele?
2009. okt. 29. 10:18
 5/14 anonim ***** válasza:

Hogy érdemes-e várni, az attól függ, hogy melyik üzletben szeretnéd kiváltani.

Ha nagyforgalmú üzletben, akkor érdemes, mert hamar kifutnak a csomik, és változik az összetétel.

Más üzletben esetleg hónapokat is ott állnak a csomagok, míg elfogynak.

2009. nov. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én olyan 4 hónapja voltam és volt benne egy csörgős labda is.
2009. nov. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is csalódott voltam, mert végülis csak prospektusok és 2 évvel ezelőtti újságok voltak benne meg egy sudocream és egy Johnson's fürdető + egy műanyag kanál. Üzlet az egész!
2009. dec. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ja, és sztem nem nagyon változik a csomag összetétele, mert ahogy láthatod, az ország különöző tájain teljesen más van benne. Én 3 hónapja váltottam ki.


Utolsó

2009. dec. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
teljesen más helyett teljesen ugyanazt akartam írni, bocsánat *
2009. dec. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 bucibabuci ***** válasza:

ilyen idősen is lehet csomagot kiváltani? megkérdezhetem, hogy honnan lehet kupont szerezni? bocsi, hogy kérdezek,de még nem hallottam róla.

a kismamáknak járó csomagot sem kaptam meg, mert mire megérkezett az üzletbe a csomag megszültem :) messze meg nem akartam utazni érte. a kórházan kaptam csomagot,de abban nem találtam ilyen kupont. mégegyszer bocs, hogy belekérdeztem

2009. dec. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!