Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem lehet egy párnak két...

Nem lehet egy párnak két közös gyereke?

Figyelt kérdés
Létezik olyan, hogy van két ember, akik nem meddők és bárki mással lehet gyerekük, de ők nem kompatibilisek és nem lehet nekik gyerekük. Létezik ilyen?

2022. jan. 12. 11:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
44%

Ha 1 gyereke lehet a párnak, akkor valószínűleg 2 is (nem értem, mért kettőről szól a kérdés).

Egyébként elég szomorú, ha az a válóok, hogy nincs gyerek. A férjemmel úgy házasodtunk meg, hogy mindegy, hogy lesz-e gyerek, mi egymás mellett kitartunk egy életen át. Két évig nem estem teherbe egyáltalán, hiába szerettük volna. Aztán volt két vetélésem, mielőtt megszületett az első fiunk. Soha fel sem merült, hogy a gyerek hiánya miatt elhagyná bármelyikünk a másikat.

2022. febr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen, elég értelmetlen a fő kérdés. Semmi köze ahhoz, mint amit a leírásban részletezel.
2022. febr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Elírtam, úgy értettem, hogy egy párnak nem lehet közös gyereke.
2022. febr. 2. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!